Mes spaudoje

Moters burnos ertmės pokyčiai įvairiais gyvenimo periodais

2021 m. kovo 9 d.
Moters burnos ertmės pokyčiai įvairiais gyvenimo periodaisHormonų pokyčiai, vykstantys įvairiais moters gyvenimo periodais, gali būti įvairių organizmo ligų priežastis, tad ne išimtis ir burnos gleivinė. Didžiausią įtaką moterų burnos gleivinei daro estrogenai, progesteronas bei hipofizės gonadotropiniai hormonai.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Ne visos vyresnių žmonių dantų bėdos yra nulemtos amžiaus: kai kurių jų galima išvengti

2021 m. vasario 9 d.
Ne visos vyresnių žmonių dantų bėdos yra nulemtos amžiaus: kai kurių jų galima išvengtiKartu su žmogaus amžiumi daugėja dantų problemų, kaip ir sveikatos problemų apskritai. Nors pats amžiaus faktas nedaro didelės įtakos burnos sveikatai, tačiau su pragyventais metais susiję kiti įvairūs sveikatos pokyčiai dažnai turi neigiamą poveikį dantims.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Odontologas įspėjo apie ligą, dėl kurios gresia prarasti ne tik dantis, bet ir implantus: patarė, kaip apsisaugoti

2020 m. spalio 20 d.
Odontologas įspėjo apie ligą, dėl kurios gresia prarasti ne tik dantis, bet ir implantus: patarė, kaip apsisaugotiDantų implantai, įsriegti į žandikaulio kaulą, daugeliu atvejų pakeičia natūralias danties šaknis su visomis jų funkcijomis: kramtymo metu stimuliuoja žandikaulio kaulą, apsaugo jį nuo sunykimo ir su pritvirtinta danties karūnėle sugrąžina ypač brangų žmogaus turtą – prarastus dantis.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Burnos higienistė pasakė, kaip iki pat senatvės išsaugoti sveikus savus dantis

2020 m. spalio 06 d.
Burnos higienistė pasakė, kaip iki pat senatvės išsaugoti sveikus savus dantisDantys yra ne tik kiekvieno žmogaus įvaizdžio dalis, bet ir gyvybiškai svarbi visaverčio gyvenimo sąlyga – kasdienis maisto kramtymo „įrankis“.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Šiuolaikinės technologijos sustabdo laiką, gelsvinantį dantis

2020 m. rugsėjo 29 d.
Šiuolaikinės technologijos sustabdo laiką, gelsvinantį dantisLaikas ir amžius netolygiai gelsvina visus dantis. Tačiau naujausios balinimo technologijos bei medžiagos ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ patyrę specialistai sugrąžina ne tik natūralų prigimtinį dantų baltumą, bet ir siekia paties balčiausio kiekvieno žmogaus dantų atspalvio.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Odontologas – apie 4 dantų ligas, kurios aktualios ypač dabar: simptomai ir sprendimo būdai

2020 m. liepos 12 d.
Odontologas – apie 4 dantų ligas, kurios aktualios ypač dabar: simptomai ir sprendimo būdaiNors Lietuvoje karantinas atšauktas, tačiau pasaulyje dar užfiksuojami šios infekcijos židiniai, izoliuojami kai kurių šalių atskiri rajonai ir yra praplėstas sąrašas užsienio šalių, iš kurių atvykusiems į Lietuvą privaloma saviizoliacija.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Išsaugokime vaikų dantis sveikus

2020 m. birželio 1 d.
Išsaugokime vaikų dantis sveikusSeniai seniai buvo laikai, kai ėduonis vaikų nekamavo. Ir tai ne mitas, ne pasaka, o paprastai paaiškinama istorinė tikrovė: teigiama, kad anuomet su dantų ėduonimi nesusidurta dėl to, kad maisto racionas nebuvo tiek cukraus, kiek dabar. Tai nereiškia, kad turime išrasti laiko mašiną ir grįžti į „becukrius laikus“ ar vengti kiekvieno saldaus kąsnio.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Kad Covid-19 karantinas nesukeltų dantų problemų

2020 m. balandžio 30 d.
Kad Covid-19 karantinas nesukeltų dantų problemųOdontologijos klinikos pagal numatytus Covid-19 karantino švelninimo LR etapus galės pradėti teikti planines odontologijos paslaugas vienos paskutiniųjų.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Dantų problemos šalies nesirenka, bet jas spręsti verta Lietuvoje

2019 m. balandžio 5 d.
Dantų problemos šalies nesirenka, bet jas spręsti verta LietuvojeGyvenate Airijoje? O gal Anglijoje? Norvegijoje? Galima vardyti ir spėlioti, bet vienas dalykas, nepaisant šalies, lieka toks pat ir nesikeičia net metams bėgant – tai sveikų dantų svarba. Šį klausimą verta patikėti Kauno odontologijos klinikai UAB „Angitia“, dirbančiai su pažangiomis ir visame pasaulyje pripažintomis dantų gydymo ir atkūrimo metodikomis.
Skaityti daugiau – tiesa.com

Tarptautinės parodos IDS 2019 naujovės – Jūsų šypsenai, sveikatai, gerovei

2019 m. kovo 26 d.
Tarptautinės parodos IDS 2019 naujovės – Jūsų šypsenai, sveikatai, gerovei„Visur skaitmena“, – lakoniškai pristato pranešime žiniasklaidai Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas Mindaugas Gaučys Tarptautinės dantų technikos ir odontologijos parodos IDS-2019 esmę. „Parodos įspūdžiai stiprūs, informacija vertinga – visur skaitmeninės technologijos“, – paantrina kolegos žodžius Kauno klinikos „Odontologija Jums” direktorius dantų technikas Dominykas Šinkūnas kartu su tos pačios klinikos kolege gydytoja odontologe Inga Mickūnaite.
Skaityti daugiau – kaunozinios.lt

Ką prarastume be šypsenos?

2019 m. kovo 20 d.
Ką prarastume be šypsenos?Kovo 20-toji – Pasaulinė burnos sveikatos diena. Šios dienos tikslas – atkreipti dėmesį į burnos sveikatos svarbą žmogaus gerovei ir prarastų dantų sukeliamas ne sveikatos, bet ir socialines problemas. Šia proga kalbame su ilgametę darbo patirtį turinčiu dantis implantuojančiu odontologu, Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovu Mindaugu Gaučiu.
Skaityti daugiau – alkas.lt

Jei dantis prižiūrėsite idealiai, nemanykite, kad išvengsite ligų: 7 odontologo patarimai

2019 m. kovo 18 d.
Jei dantis prižiūrėsite idealiai, nemanykite, kad išvengsite ligų: 7 odontologo patarimai„Išgydyti sugedusį dantį ir estetine plomba arba dirbtiniu danties vainikėliu atkurti tobulą danties išvaizdą – dar ne viskas. Svarbu suprasti, ar liko tą gedimą sukėlusios priežastys – pats gyvenimo būdas“, – konstatuoja daugiau nei 25-erių metų patirtį sukaupęs odontologas Mindaugas Gaučys.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Nuoširdi šypsena – tikrojo žmogiškumo ženklas

2019 m. kovo 18 d.
Nuoširdi šypsena – tikrojo žmogiškumo ženklasŠypsotis žmogiška. Tačiau žmogiškasis faktorius kartais verčia… nesišypsoti. Jei trūksta danties (ar keleto), pradedama varžytis. Jei tai priekiniai dantys, nuolat nervinamasi: kad tik per daug neišsižiočiau, ką pasakys aplinkiniai ir pan. Ir nesvarbu, ar Jums 20, ar 70 metų, tokia būsena nesuteikia kasdienybei pilnatvės.
Skaityti daugiau – bernardinai.lt

Bemetalis cirkonio implantas – išpildyta utopinė svajonė

2019 m. vasario 19 d.
Bemetalis cirkonio implantas – išpildyta utopinė svajonėNuolat didėjant bemetalių danties implantų paklausai, 2018-ųjų birželio 20 – 23 dienomis Amsterdame, o rudeniop ir Lietuvoje pasaulinės dantų implantų tyrimo ir kūrimo lyderės, Švedijos įmonės „Nobel Biocare“ atstovai pristatė naujos kartos dviejų dalių sudėtinį keraminį 100 % bemetalį danties implantą „Nobel Pearl“.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Valstybė tam skiria tūkstančius: ar galima vaikams implantuoti dantis?

2018 m. gruodžio 5 d.
Valstybė tam skiria tūkstančius: ar galima vaikams implantuoti dantis?Būdami judrūs, vaikai dažnai praranda dantis įvairiuose susidūrimuose ir nelaiminguose atsitikimuose. Dantų trūkumas turi savaime suprantamų neigiamų pasekmių – kramtymo nepatogumai, socialinės problemos, kitų vaikų galimos pašaipos. Bedantė šypsena nepuošia nė vieno veido, o vaikams ji gali būti ypač skaudi problema.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Patyręs odontologas tvirtina: skalavimo skystis nėra skirtas kasdieniam naudojimui

2018 m. spalio 18 d.
Patyręs odontologas tvirtina: skalavimo skystis nėra skirtas kasdieniam naudojimuiDantų šepetėlis, dantų pasta, siūlas arba tarpdančių šepetėlis. Šių priemonių teisingas naudojimas užkirs kelią dantų ir dantenų ligoms. Svarbiausia – tam skirti pakankamai laiko ir dėmesio. Visgi rinkoje siūlomos ir kitos papildomos dantų priežiūros priemonės. Tačiau kada jos iš tiesų reikalingos?
Skaityti daugiau – delfi.lt

Pasaulinio garso dantų implantavimo metodikų išradėjo naujausios žinios pritaikytos Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“

2018 m. spalio 2 d.
Pasaulinio garso dantų implantavimo metodikų išradėjo naujausios žinios pritaikytos Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“Atkuriamosios odontologijos pasaulinio lygio pasiekimai sparčiai tobulėja ir tuo įsitikina dantų implantavimo naujoves taikančios Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ pacientai.
Skaityti daugiau – lietuviai.co.uk

Odontologas atskleidė, kokį svarbų klausimą turite užduoti specialistui prieš atliekant burnos higieną

2018 m. rugpjūčio 2 d.
Odontologas atskleidė, kokį svarbų klausimą turite užduoti specialistui prieš atliekant burnos higienąNė viena dantų priežiūros priemonė pati savaime nėra nei gera, nei bloga. Svarbiausia – naudoti ją pagal paskirtį, sako Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas Mindaugas Gaučys. Specialistas pataria, kaip nepasiklysti priemonių gausoje ir pabrėžia svarbų dalyką, kurį reikėtų žinoti prieš einant atlikti burnos higieną.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Burnos higiena – ar būtina visiems ir visada?

2018 m. liepos 25 d.
Burnos higiena – ar būtina visiems ir visada?Dėl burnos higienos yra kontraversiškų nuomonių. Ypač pacientų tarpe, kuriems kur nors kada nors buvo atlikta būtent neprofesionali burnos higiena, o jų garbaus amžiaus seneliai išgyveno apskritai be burnos higienos.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Unikalus išradimas – viso žandikaulio dantys per vieną dieną – pateisina lūkesčius

2018 m. liepos 2 d.
Unikalus išradimas – viso žandikaulio dantys per vieną dieną – pateisina lūkesčiusSakoma, kad lūkesčiai mažina džiaugsmą, tačiau „Trefoil“ sistema pateisina ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ ilgamečio vadovo odontologo Mindaugo Gaučio, ir jo pacientų lūkesčius. Juk tai – unikalus patentuotas apatinio bedančio žandikaulio dantų atkūrimas švediškais dantų implantais per vieną dieną už beveik perpus žemesnę kainą nei kitų metodikų.
Skaityti daugiau – lietuviai.co.uk

Patyręs odontologas pataria protinių dantų neskubėti rauti: papasakojo apie mažai kam žinomą jų panaudojimą

2018 m. gegužės 9 d.
Patyręs odontologas pataria protinių dantų neskubėti rauti: papasakojo apie mažai kam žinomą jų panaudojimąYra nuomonių, kad protiniai dantys neatlieka jokios funkcijos ir gali tik trukdyti, todėl jie, esą, nereikalingi ir juos derėtų išrauti. Šis požiūris plinta ne tik visuomenėje, bet palaikomas ir kai kurių odontologų.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Odontologas papasakojo, kas atsitinka, kai laiku nepašalinami dantų akmenys

2018 m. kovo 21 d.
Odontologas papasakojo, kas atsitinka, kai laiku nepašalinami dantų akmenysTikimės, jog bent kartą odontologo kabinete lankėtės dėl burnos higienos procedūrų. Priešingu atveju arba, jei dantų akmenis šalinate per retai, smarkiai rizikuojate dantų netekti.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Dantis rauti ar taisyti? Odontologas turi kategorišką atsakymą

2018 m. vasario 27 d.
Dantis rauti ar taisyti? Odontologas turi kategorišką atsakymą„Perskaičius straipsnį apie tai, kad Lietuvoje finansiškai labiau apsimoka dantis rauti nei taisyti, galima pagalvoti, kad kalbama apie dramblių dantis, kurie gali ataugti šešis kartus per visą šių žinduolių gyvenimą. Tačiau, deja, kalba eina apie Lietuvos žmonių dantis”, – sako odontologas-implantologas Mindaugas Gaučys.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Odontologijos klinika „Angitia“ sugrąžina šypsenas brangiems mūsų šalies gyventojams, sugrįžusiems pasisvečiuoti savo Tėvynėje

2018 m. vasario 23 d.
Odontologijos klinika „Angitia“ sugrąžina šypsenas brangiems mūsų šalies gyventojams, sugrįžusiems pasisvečiuoti savo TėvynėjeŠiais globalizacijos laikais, kai daugelis gyventojų nuolat keliauja po visą Žemės planetą, bet kurioje pasaulio šalyje gali iškilti savalaikės medicinos pagalbos poreikis. Kad Jūsų, taip laukiamų savo šalies gyventojų, dantų rūpesčiai netemdytų šypsenos, Jūsų paslaugoms, – ilgametė Kauno odontologijos klinika „Angitia“.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Kauno klinikos „Angitia“ daktaras – tarp pirmųjų 50-ies pasaulio odontologų, turinčiųjų teisę dirbti su unikalia dantų implantavimo sistema

2018 m. vasario 3 d.
Kauno klinikos „Angitia“ daktaras – tarp pirmųjų 50-ies pasaulio odontologų, turinčiųjų teisę dirbti su unikalia dantų implantavimo sistemaPirmasis pasaulyje švediškų dantų implantų gamintojas ir daugelio naujovių išradėjas, siekdamas gerinti praradusiųjų dantis žmonių gyvenimo kokybę, nuolat organizuoja įvairius seminarus bei mokymus viso pasaulio patyrusiems aukštos kvalifikacijos odontologams – implantologams.
Skaityti daugiau – etaplius.lt

Naujausios žinios – tiesiai iš pasaulinio garso dantų implantavimo metodikų išradėjo jo paties klinikoje

2018 m. sausio 8 d.
Naujausios žinios – tiesiai iš pasaulinio garso dantų implantavimo metodikų išradėjo jo paties klinikojeNaujausia aktualia informacija bei vertinga praktine patirtimi apie bedančių žandikaulių dantų implantavimą „Visi ant 4“ metodika pasidalijo pats jos kūrėjas ir MALO klinikos steigėjas profesorius Paulo Malo.
Skaityti daugiau – odontologija.com

„Visi ant 4“ bedančių žandikaulių dantų implantavimo privalumai

2018 m. sausio 4 d.
„Visi ant 4“ bedančių žandikaulių dantų implantavimo privalumai2017 m. gruodžio mėn. MALO klinikoje Lisabonoje šios klinikos įkūrėjas ir daugelio dantų implantavimo metodikų išradėjas prof. Paulo Malo dalijosi jo paties sukurtos ir visame pasaulyje pripažintos bedančių žandikaulių implantavimo metodikos „Visi ant 4“ naujausiais pasiekimais.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Klinikos „Angitia“ vadovas – tarp pirmųjų 50-ies pasaulio odontologų, turinčiųjų teisę dirbti su unikalia dantų implantavimo naujove, taupančia pinigus ir laiką

2018 m. sausio 4 d.
Klinikos „Angitia“ vadovas – tarp pirmųjų 50-ies pasaulio odontologų, turinčiųjų teisę dirbti su unikalia dantų implantavimo naujove, taupančia pinigus ir laikąTai pasaulinė dantų implantacijos naujovė, apie kurią anksčiau galėjome tik pasvajoti. Šiandien ji žymi naują odontologijos istorijos etapą, atveriantį ženkliai palankesnes dantų implantavimo galimybes daugybei viso pasaulio žmonių, praradusių visus apatinio žandikaulio dantis.
Skaityti daugiau – jumsinfo.lt

Švediškų dantų implantų „Visi ant 4“ patikimumas: 34 tyrimai, 10 metų trukmė, 2000 pacientų, 98,1% sėkmė

2018 m. sausio 3 d.
Švediškų dantų implantų „Visi ant 4“ patikimumas: 34 tyrimai, 10 metų trukmė, 2000 pacientų, 98,1% sėkmė„Visi ant 4“ – viso bedančio žandikaulio dantų implantavimo ant 4 dantų implantų metodiką, -vieną iš daugelio prof. Paulo Malo svarbių odontologijos išradimų, – klinika „Angitia“ pradėjo taikyti viena pirmųjų Lietuvoje nuo 2006 m. ir šiuo būdu sėkmingai implantuoja iki šiol.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Dantų ir kitos kūno ligos – tarsi nedaloma visuma

2017 m. gruodžio 21 d.
Dantų ir kitos kūno ligos – tarsi nedaloma visumaNetinkamai prižiūrimi, apleisti ir negydomi dantys yra dosnūs pavojingų sveikatai mikrobų sankaupomis. Nustatyta, kad patogeniniai mikrobai, linkę migruoti į kitus žmogaus organus ar jų sistemas, ir ten sėkmingai įsikūrę, gali sukelti arba paaštrinti kitas įvairias ligas.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Negydomų ir apleistų dantų grėsmė sveikatai

2017 m. gruodžio 20 d.
Negydomų ir apleistų dantų grėsmė sveikataiŽmogaus sveikatai pavojingas bet koks ir bet kurioje organizmo vietoje tūnantis infekcijos židinys, juo labiau – galvos srityje. Tipinis aukštos rizikos sveikatai pavyzdys – laiku negydomi, apleisti dantys, kurių pavojaus dalis žmonių reikiamai neįvertina arba apie tai net nesusimąsto.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Ligos, kurias gali sukelti arba paaštrinti negydomų dantų infekcija

2017 m. gruodžio 15 d.
Ligos, kurias gali sukelti arba paaštrinti negydomų dantų infekcijaMedicininiais tyrimais nustatyta, kad neprižiūrimi dantys, juo labiau, – negydomų dantų infekcijos židiniai, – didina ir kitų ligų atsiradimo riziką. Viena dažniausių dantų ligų, o tuo pačiu, – ir viso organizmo infekcijos židinio priežasčių, – negydomas dantų ėduonis, arba kariesas.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Neprižiūrimi dantys paaštrina ir kitas ligas: infekcija gali nukeliauti iki širdies

2017 m. lapkričio 24 d.
Neprižiūrimi dantys paaštrina ir kitas ligas: infekcija gali nukeliauti iki širdiesKokie sveikatos sutrikimai labiausiai tikėtini, esant negydomų dantų problemoms? Stabilaus ir galutinio sąrašo nėra ir, tikėtina, nebus, nes nei medicinos mokslas, nei ligų sukėlėjai „nestovi vietoje“ – abi pusės progresuoja: tobulėja ir diagnostikos priemonės, sukuriami nauji, efektyvesni vaistai, ir didesnį atsparumą nuolat įgyja patogeniniai mikroorganizmai.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Unikalus bedančio žandikaulio dantų implantavimas – naujos kokybės šuolis pasaulio ir Lietuvos odontologijoje

2017 m. lapkričio 16 d.
Trefoil tiltas2017-ųjų spalio 21-oji tampa odontologijos pasiekimų istorijos dalimi ir žymi ribą tarp dantų implantavimo iki fantastiško „Trefoil“ išradimo ir po „Trefoil“. Ką reiškia ši nauja sąvoka, papildžiusi odontologijos žodyną ir atvėrusi daugeliui žmonių ženkliai palankesnes apatinio bedančio žandikaulio implantavimo galimybes?
Skaityti daugiau – medicina.lt

Pristatyta dantų implantavimo naujovė – unikalus išradimas, taupantis pinigus ir laiką

2017 m. spalio 31 d.
Pristatyta dantų implantavimo naujovė – unikalus išradimas, taupantis pinigus ir laikąPaskutinę spalio mėn. dekadą apskriejo pasaulį žinia apie naujausią odontologijos išradimą – bedančio apatinio žandikaulio implantavimo technologiją ant 3-jų dantų implantų.
Skaityti daugiau – delfi.lt

Profilaktinė dantų apžiūra ir burnos higiena – rimtų ligų prevencija

2017 m. spalio 27 d.
Profilaktinė dantų apžiūra, burnos higienaProfilaktinei dantų apžiūrai dažniausiai skiriame mažiau laiko, nei gydymui, protezavimui ar implantavimui. Tačiau jei labiau pasirūpintume dantų profilaktika, – dantis gydyti, atkurti arba implantuoti tektų ženkliai rečiau arba neprireiktų visiškai.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Vaikų dantų gydymas ir padengimas silantais

2017 m. rugsėjo 27 d.
Vaikų dantų gydymas ir padengimas silantaisTeisingus dantų priežiūros įgūdžius ypač svarbu ugdyti nuo ankstyvos vaikystės. Mažamečiai vaikai yra labai smalsūs ir imlūs informacijai, tad jie lengvai įsimena, kaip apsaugoti dantukus nuo traumų, kad negalima kramtyti labai kietų daiktų, kad saldumynai yra dantukų priešai.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Kodėl svarbu išsaugoti savus dantis nors iki 18 metų?

2017 m. rugpjūčio 23 d.
Kodėl svarbu išsaugoti savus dantis nors iki 18 metų?Artėjant rugsėjo pirmajai, visiems mokinių bei lankančiųjų vaikų darželius „ikimokyklinukų“ tėveliams padaugėja rūpesčių, – tai žinoma ir tarsi savaime suprantama. Tačiau ne mažiau svarbus ir su rugsėjo pirmąja rečiau siejamas dalykas – vaikų sveikata.
Skaityti daugiau – kauno.diena.lt

Dantų šaknų kanalų beskausmis gydymas ir pergydymas

2017 m. liepos 18 d.
Dantų šaknų kanalų beskausmis gydymas ir pergydymasSavalaikis endodontinis gydymas yra ypatingai svarbus. Laiku nesugydyta danties infekcija gali kelti grėsmę ir visam organizmui, pirmiausiai pažeisdama silpniausius organus, pvz., vieno žmogaus gali būti silpnesni inkstai, kitų – širdis, ir pan.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Kad šypsenos netemdytų pakitusi dantų spalva

2017 m. birželio 12 d.
Kad šypsenos netemdytų pakitusi dantų spalvaDėl įvairių priežasčių stipriai pakitusi dantų spalva yra akivaizdi ir krenta pašnekovui į akis, tad gali varžyti ne tik šypseną, bet ir patį bendravimą. Tačiau dar didesnes problemas gali sukelti bandymai balinti dantis savarankiškai.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Dantų praradimas ir atkūrimas

2017 m. gegužės 22 d.
Dantų praradimas ir atkūrimasLaiku negydomo dantų ėduonies, arba karieso, ir nepašalintų dantų akmenų rezultatas – pulpitas, gingivitas, parodontitas ir prarasti dantys. Štai taip galima netekti dantų – staiga ir netikėtai.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Prisiminkite save, mielosios Motinos, – šventinės nuolaidos klinikoje „Angitia“

2017 m. gegužės 2 d.
Motinos dienaKai pavasario šventės tarsi veja viena kitą, ir po Šv. Velykų – čia pat Motinos diena, – paklauskime kiekvienas savęs, ko norėtųsi tą dieną palinkėti sau ir savo artimiesiems iki visiškos pilnatvės? Be abejo, – puikios sveikatos, geros nuotaikos, gražios šypsenos.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt

Dantų priežiūra – ne tik dantų šepetėlis ir pasta

2017 m. balandžio 5 d.
Dantų priežiūra – ne tik dantų šepetėlis ir pastaKruopšti kasdienė dantų priežiūra padeda išsaugoti dantis visą žmogaus gyvenimą ir nesukelia tiek problemų bei rūpesčių, kaip įsisenėjusios negydomų dantų įvairios problemos ir pasekmės. Dantų atkūrimui ir gydymui dažniausiai skiriama daugiau lėšų ir laiko, nei jų kasdienei priežiūrai.
Skaityti daugiau – manosveikata.lt