Estetinis plombavimas

Sveikata yra brangiausias turtas. O kai gerai jaučiamės, tai ir puikiai atrodome. Pasirūpinti dantimis – vienas svarbių uždavinių ir kasdien, ir apsilankius odontologijos klinikoje. O estetinis dantų plombavimas – viena svarbių procedūrų, grąžinanti žmonėms išsvajotą šypseną.

Kaip suprantama dantų estetika? Tai švara, balta spalva ir daili forma. Deja, ne kiekvienas ir ne vsiada gali pasigirti tokiu pozityviu deriniu. Kaip ištaisomi dantų defektai? Ar įmanoma atkurti sniego baltumo šypseną? Taip, kompetentingi odontologai ir šiuolaikinės priemonės kuria stebuklus. Tarp tokių stebuklų – atsakingų gydytojų atliekamas estetinis plombavimas. Tai sąlyginai nebrangus odontologinis procesas, kurio metu atkuriamas taisyklingų dantų natūralus grožis. Ypač aktualu priekiniams dantims, dėl kurių kyla daugiausia kompleksų.

Procedūra yra juvelyriška, reikalaujanti aukštos kvalifikacijos. Mūsų specialistams tai kasdienybė, derinama su profesionalumu ir meile. Stengiamės dėl kiekvieno paciento dantų būklės, padedame sukurti nuostabias šypsenas. Dantų formos ir dydžiai atgaminami iki tobulumo, pagal spalvų skalę atitaikoma identiška spalva. Niekas neatskirs nuo šalia esančių sveikų dantų.

Naudojamos medžiagos yra labai panašios į danties audinius, todėl suteikiamas ne vien dailumas. Po estetinio plombavimo dantys tvirtumu beveik prilygsta natūraliems. Jokio diskomforto valgant, jokių kompromisų kramtant.

Kad rezultatas ne tik atitiktų, bet ir pranoktų Jūsų lūkesčius, odontologijos klinikoje „Angitia“ pasitelkiami saugūs, patvarūs ir kokybiški kompoziciniai laminatai „Componeer” ir „Edelweiss“. Juos drąsiai galima lyginti su šveicariškais laikrodžiais, o ir kilmė ta pati. Pridėkime šveicariško tikslumo gydytojų darbą ir gausime nepriekaištingą rezultatą, vertą ne vieno šypsnio. Mūsų naudojamos estetinės plombos tarnauja metų metus, todėl ši procedūra yra ilgalaikė investicija į sveiką grožį bei visavertį dantų funkcionalumą.

Kad danties ir estetinės plombos nedaloma visuma suspindėtų dar gaivesniu baltumu, prieš estetinį plombavimą siūlome burnos higienos procedūrą bei individualiai parinktą dantų balinimą.

Odontologijos klinika Kaune UAB „Angitia“ pasirūpins tinkamiausių metodų kompleksu Jūsų tobulai šypsenai. Siūlome nieko nelaukiant paskambinti ar užsukti.