Estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – procedūra, grąžinanti žmonėms šypseną.

Kaip suprantama dantų estetika? Tai švara, balta spalva ir daili forma. Deja, ne kiekvienas ir ne visada gali pasigirti tokiu pozityviu deriniu.

  • Ar ištaisomi dantų defektai?
  • Ar įmanoma atkurti sniego baltumo šypseną?
  • Ar yra galimybė pagerinti kramtymo funkciją?
estetinis dantų plombavimas

Taip, kompetentingi odontologai ir šiuolaikinės priemonės kuria stebuklus – ištaiso dantų defektus, atkuria sniego baltumo šypsenas, sugrąžina pasitikėjimą ir suteikia Jūsų gyvenimui pilnatvės.

Kada man gali būti naudingas estetinis plombavimas?

  • Turint nuskilusių dantų
  • Norint sumažinti didelius tarpdančius
  • Nudilus dantims
  • Norint sutekti dantims baltumo
  • Trokštant vėl mėgautis visais patiekalais, be baimės, kad nepavyks jų sukramtyti
estetinis plombavimas

Kruopštumas, kurio tikslas – šypsena

Procedūra yra juvelyriška, reikalaujanti aukštos kvalifikacijos. Mūsų specialistams tai kasdienybė, derinama su profesionalumu ir meile. Stengiamės dėl kiekvieno paciento dantų būklės, padedame sukurti nuostabias šypsenas. Dantų formos ir dydžiai atgaminami iki tobulumo, pagal spalvų skalę atitaikoma identiška spalva. Niekas neatskirs nuo šalia esančių sveikų dantų.

Naudojamos medžiagos yra labai panašios į danties audinius, todėl išgaunamas ne vien dailumas. Po estetinio plombavimo dantys tvirtumu beveik prilygsta natūraliems. Jokio diskomforto valgant, jokių kompromisų kramtant.

dantų estetinis plombavimas

Tik kokybiškos medžiagos

Kad rezultatas ne tik atitiktų, bet ir pranoktų Jūsų lūkesčius, odontologijos klinikoje „Angitia“ pasitelkiami saugūs ir patvarūs kompoziciniai laminatai „Componeer” ir „Edelweiss“. Juos drąsiai galima lyginti su šveicariškais laikrodžiais, o ir kilmė ta pati. Pridėkime šveicariškai tikslų gydytojų darbą ir gausime nepriekaištingą rezultatą, vertą ne vieno šypsnio.

Mūsų naudojamos estetinės plombos tarnauja metų metus, todėl ši procedūra yra ilgalaikė investicija į sveiką grožį bei visavertį dantų funkcionalumą.

Kad danties ir estetinės plombos nedaloma visuma suspindėtų dar gaivesniu baltumu, prieš estetinį plombavimą siūlome burnos higienos procedūrą bei individualiai parinktą dantų balinimą.

Odontologijos klinika Kaune UAB „Angitia“ pasirūpins tinkamiausių metodų kompleksu Jūsų tobulai šypsenai. Siūlome nieko nelaukiant paskambinti ar užsukti.