3D rentgeno nuotrauka

Kompiuterinė 3D nuotraukų tomografija – tai saugumas, tikslumas, operatyvumas, naudojimo patogumas.

Kompiuterinė tomografija, arba 3D technologija, yra vienas tiksliausių radiologinių tyrimų, leidžiantis nustatyti vidinę organų būklę. Analizuojant tūrinį 3D burnos nuotraukos vaizdą, dantys apžiūrimi iš visų pusių, dominantys fragmentai padidinami ir gilinamasi, ar nepažeisti ne tik dantys, bet ir aplinkiniai audiniai.

3D rentgeno nuotrauka
X-MIND TRIUM įranga, naudojama odontologijos klinikoje „Angitia“ 3D nuotraukoms

Kompiuterinės tomografijos diagnostika yra nepamainoma prieš sudėtingesnes odontologijos procedūras:

  • Įvertinti žandikaulio kaulo būklę prieš implantaciją, kad būtų aišku, kurioje vietoje ir kokiu kampu sriegti danties implantą
  • Įvertinti žandikaulio kaulo būklę prieš sinuso dugno pakėlimo operaciją
  • Diagnozuoti periodonto būklę dantenų ligų atveju
  • Nustatyti dantų šaknų pažeidimus
  • Surasti svetimkūnių lokalizacijos vietas

Kauno odontologijos klinikai „Angitia“ šias galimybes užtikrina skaitmeninės diagnostikos ir ypač – dantų implantacijos planavimo aparatas X-MIND TRIUM. Vos vienu mygtuko paspaudimu detaliai apžiūrima ir išanalizuojama kaulo būklės ir tankio nuotrauka aplink implantuojamo danties vietą.

3D rentgeno nuotrauka
Kompiuterinės tomografijjos nuotraukos – tai saugumas, tikslumas, operatyvumas, naudojimo patogumas

Modernaus skaitmeninio rentgeno X-MIND TRIUM įrangos apšvitinimas sudaro vos 0,1 (vieną dešimtąją) dalį įprasto rentgeno poveikio, tad yra nepavojingas sveikatai ir neturi jokių liekamųjų pasekmių.

Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ kompiuterinio X-MIND TRIUM rentgeno nuotraukos parodo tikrąją paciento dantų būklę. Todėl dantų šaknų kanalų gydytojas, burnos chirurgas, implantuojantis odontologas ir kiti savo sričių specialistai, sudarydami dantų gydymo arba atkūrimo planą, priima tikslius sprendimus.

Pvz., išanalizavus 3D dantų nuotrauką nekyla abejonių, ar dantis dar sugydomas, ar beviltiškas ir belieka išrauti. Tomografinė nuotrauka padeda tinkamai pasirengti ir dantų gydymui, ir sudėtingam danties rovimui. Todėl dantų gydymas tampa efektyvesnis, o rovimas – saugesnis.

Galimybė padidinti ir detaliai apžiūrėti iš visų pusių kiekvieną dominantį fragmentą užtikrina tikslaus dantų implantacijos plano sudarymą ir gijimo eigos kontrolę po vieno ar kelių dantų implantacijos. Taip palengvinamas ir paspartinamas dantų implantacijos procesas.

Kyla klausimų? Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ 3D tomografijos aparatas ir patyręs odontologo žvilgsnis įvertina 3D dantų nuotraukos parodytą problemą ir pritaiko individualų sprendimą.

3D dantų nuotraukos kaina 80 Eur

Tel. + 370 699 05758
Facebook