Kompiuterinis rentgenas

Kompiuterinio rentgeno, arba skaitmeninių radiologinių tyrimų  burnos situacijos nuotraukos labai operatyviai pamatomos kompiuterio ekrane ir detaliai išanalizuojamos specialia programa.

Mūsų klinikos pacientams visos reikalingos rentgeno nuotraukos padaromos vietoje. Į specialias laboratorijas važiuoti nereikia. „Angitia“ klinikos odontologai naudojasi tik šiuolaikinio kompiuterinio rentgeno įvairios paskirties aparatais.

Danties būklės nustatymas kompiuteriniu rentgenu yra saugus, nes galimo apšvitinimo rentgeno spinduliais dozė yra iki 90 proc. mažesnė, nei darant rentgeno nuotraukas neskaitmeniniu būdu.

Kompiuterinė dantų būklės diagnostika – puikus šiuolaikinės odontologijos technologijų pasiekimas, leidžiantis patogiai ir detaliai apžiūrėti padidintą burnos ertmės vaizdą ir dantų būklę kompiuterio ekrane.

Odontologijos klinikoje „Angitia“ analizuojamos šios nuotraukos

Dentalinė 1–3 dantų nuotrauka. Pasitelkiama prireikus apžiūrėti priekinių ar galinių dantų būklę.

Taip pat ši nuotrauka svarbi nustatyti, kokia yra dantų šaknų, periodonto ir alveolės būklė, kokie šaknų kanalų ilgiai ir konfigūracija. Naudojantis dentaline 1–3 dantų nuotrauka lengviau išsiaiškinti tikslią diagnozę.

Dentalinė nuotrauka gaunama saugiu rentgeno aparatu
Dentalinė nuotrauka gaunama saugiu rentgeno aparatu
Dentalinė nuotrauka
Dentalinė nuotrauka

Panoraminė nuotrauka. Ji naudinga tuo, kad apima ne tik apatinio bei viršutinio žandikaulio dantis, bet ir abiejų žandikaulių kaulo, burnos srities bei sinusų vaizdą. Pagal panoraminėje nuotraukoje fiksuotą vaizdą galima spręsti apie probleminės vietos būklę ir šiuo pagrindu sudaryti gydymo planą..

Panoraminė nuotrauka pasitarnauja įvertinti situaciją prieš dantų protezavimą bei implantavimą ir dantų šaknų kanalų gydymą, vertinant dantų šaknų ir jų kanalų būklę bei gijimo etapus.

Panoraminė nuotrauka labai praverčia, jei planuojamas sinuso dugno pakėlimas prieš dantų implantaciją.

Intraoralinis dantų rentgenas. Šiuo būdu paciento burnos būklė – kaip ant delno. Aiškiai pastebima, kokių problemų yra atsiradę. Odontologui taip apžiūrėti dantis yra gerokai patogiau. Kompiuterio ekrane atvaizduojami dantys įgudusiai specialisto akiai tarsi kalba. Specialus kompiuterio ekranas pritvirtintas taip, kad burnos ertmės situaciją realiu laiku apžiūri ne tik gydytojas, bet gali matyti ir pats pacientas.

Diagnostika intraoraliniu aparatu – puiki galimybė detaliai apžiūrėti paciento burnos situaciją realiu laiku.

Kompiuterinė tomografija, arba 3D technologija, yra vienas tiksliausių radiologinių tyrimų, leidžiantis nustatyti vidinę organų būklę. Kompiuterinės tomografijos diagnostika yra nepamainoma prieš sudėtingesnes odontologijos procedūras, pvz.,

  • Įvertinti žandikaulio kaulo būklę prieš implantaciją, kad būtų aišku, kurioje vietoje ir kokiu kampu sriegti danties implantą
  • Diagnozuoti periodonto būklę dantenų ligų atveju
  • Nustatyti dantų šaknų pažeidimus;
  • Surasti svetimkūnių lokalizacijos vietos;

Analizuojant tūrinį 3D burnos nuotraukos vaizdą, dantys apžiūrimi iš visų pusių ir gilinamasi, ar nepažeisti ne tik dantys, bet ir aplinkiniai audiniai.

Kompiuterinė tomografija – tai saugumas, tikslumas, operatyvumas, naudojimo patogumas

„Angitia“ klinika dantų gydymas bei atkūrimas ir susietos procedūros neįsivaizduojamos be kompiuterinio rentgeno. Dantų būklei įvertinti pasitelkiame tinkamiausius ir itin pažangius metodus, tad Jūs galite būti ramūs dėl tikslingiausio gydymo.

Kyla klausimų? Skauda dantį? „Angitia“ klinikos tomografijos aparatas ir patyrusio odontologo pagalba patyręs odontologo žvilgsnis įvertina preciziškai tiksliai problemą ir pritaiko individualų sprendimą.