Apie mus

Žmogiškasis požiūris į paciento dantų problemą, pažangiausios odontologijos technologijos,
aukščiausios kokybės dantų gydymo ir protezavimo medžiagos
kartu su mūsų odontologų profesionalumu ir ilgamete patirtimi sugrąžina šypseną ir gyvenimo džiaugsmą

apie-mus-02-newOdontologijos klinika „Angitia” įregistruota 1993 m. ir ilgą laiką buvo įsikūrusi Kauno Rotušės aikštėje – miesto širdyje.

2016 m. lapkričio mėn. klinika persikėlė į naujas patalpas Savanorių pr. 273, kur pacientams suteikiamos dar geresnės sąlygos ir naujos paslaugos. Šiandien Jūsų laukia darnus odontologų kolektyvas, kurio pagrindiniai specialistai dirba nuo pat UAB „Angitia“ įkūrimo, pradėję dirbti šioje klinikoje jau turėdami vertingą patirtį.

Daugiau nei 20-ies metų odontologijos specialistų patirtis, šiuolaikinė odontologijos įranga ir aukščiausius ES bei Lietuvos kokybės reikalavimus atitinkančios dantų gydymo medžiagos užtikrina mūsų pacientams aukštos kokybės stomatologijos paslaugas. Atsakingai konstatuojame, kad siūlome tik labai patikimas visas dantų gydymo, protezavimo, implantavimo individualias medžiagas ir paslaugas, kurioms suteikiame gamintojo, LR įstatymų bei ES direktyvų numatytas garantijas.

apie-mus-01Tačiau mūsų odontologijos klinikos pacientams pasinaudoti šiomis garantijomis tenka itin retai, nes UAB „Angitia“ odontologijos ir stomatologijos paslaugų kokybė pačių naujausiųjų odontologijos technologijų ir ilgametės odontologų gydytojų patirties dėka pranoksta visus lūkesčius. Tai ne skambios frazės, – tokia realybė, kuria įsitikina ilgalaikiai mūsų pacientai. Mūsų pagrindinis tikslas yra pacientams suteikti individualius, estetiškai, fiziologiškai ir finansiškai labiausiai pagrįstus sprendimus, kuriais jie galėtų džiaugtis mažiausiai 10 metų.

Mažiesiems mūsų klinikos pacientams stengiamės padėti išsiugdyti teisingus kasdienės dantų priežiūros įgūdžius, kad vėliau savo gyvenime jie nepatirtų problemų, kurias dėl savų dantų patiria jų tėvai.

UAB „Angitia“ odontologijos klinikos stiprioji vieta

  • vaikų ir suaugusiųjų dantų gydymas,
  • dantų plombavimas,
  • endodontinis gydymas,
  • dantų protezavimas,
  • dantų implantavimas,
  • profesionali burnos higiena,
  • dantų balinimas.

Mūsų klinikos kredo – nė dienos be šypsenos. Todėl atliekame viską, kad mūsų pacientams sugrąžintume šypsenas ilgam arba – visam gyvenimui.

Odontologijos klinika UAB „Angitia“ yra tarptautinės kompanijos Lyoness lojalumo partnerė, todėl mūsų pacientai gali naudotis šios kompanijos individualiomis palankiomis galimybėmis bei nuolaidomis, kurias suteikia 300 partnerių Lietuvoje ir 20 000 kitų lojalumo partnerių visame pasaulyje.