Profilaktinė dantų apžiūra

Kiekvienas turėtų suprasti,
kad nei vienas dantis nemiršta sava mirtimi,
– juos nužudo pats žmogus

Laikas pas odontologą? Jau sutarėte dėl vizito? O gal vis delsiate, nes dantų taisymas kelia ne pačius geriausius prisiminimus? Atsakymas labai paprastas ir kartu rekomendacinis: NĖRA KO DELSTI.

Kokių įpročių reikėtų laikytis kasdien, kad dantys būtų kuo sveikesni ir gražesni?

  • 2 kartus per dieną valytis dantis
  • Nepamiršti ir liežuvio valymo
  • Valyti tarpdančius su tarpdančių šepetėliu arba dantų siūlu
  • Kas porą–trejetą mėnesių pasikeisti dantų šepetėlį

Deja, norint apsisaugoti nuo dantų ėduonies, arba karieso, ir periodonto ligų to gali nepakakti. Dantis veikia įvairus maistas (ypač produktai, kuriuose gausu cukraus), žalingi įpročiai (rūkymas). Tad rekomenduojama kas pusę metų apsilankyti odontologijos klinikoje profilaktiškai pasitikrinti ir kasmet atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

Ką renkatės Jūs – šalinti jau turimas dantų problemas, ar užkirsti joms kelią? Patarimas labai paprastas, susijęs ir su sveikata, ir su laiko bei pinigų sąnaudomis: nenumokite ranka į dantų ligų profilaktiką. Taip dantis išlaikysite maksimaliai sveikus, vizitas ilgai netruks, o ir išlaidų bus mažiau. Be to, nereikės kęsti jokio dantų skausmo.

Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir konsultacija – pati paprasčiausia, trumpiausia, tačiau svarbi ir patikima prevencija už simbolinę kainą.

Per ilgametę savo darbo patirtį pastebėjome, kad pacientai, skubantys į mūsų kliniką, sveikus nuosavus dantis išsaugo visą gyvenimą arba iki gilios senatvės.

Tinkamos profilaktikos rezultatai kalba patys už save: išvengiama karieso padarinių, dantenų uždegimo, dantų akmenų, įvairių infekcijų ir pan. Juk nepastebėta, negydoma infekcija plistų tolyn nuo savo židinio. O viską darant laiku pacientus įmanoma apsaugoti ne tik nuo neigiamų padarinių, bet ir apskritai nuo ligų vystymosi.

Kiekvienas iš mūsų esame ne tik savo likimo kalvis, bet ir šypsenos šeimininkas. Kiekvienas norime, kad dantys būtų sveiki ir dailūs. Tai tikrai įmanoma, tereikia kasdien skirti keletą minučių valymui ir kas pusmetį apsilankyti pas odontologą.

UAB „Angitia“ gali garantuoti, kad profilaktinio vizito metu tinkamai įvertins dantų būklę ir prireikus pasiūlys veiksmingiausią gydymą. Mūsų gydytojai užtikrinti savo darbu. Būkite užtikrinti savo sveikais dantimis ir Jūs! Susisiekite jau dabar.