Profilaktinė dantų apžiūra

Reguliari profilaktinė apžiūra
– patikimas būdas išsaugoti savo dantis
ir investicija į dabarties bei ateities sveikatą

Kiekvienas esame ne tik savo likimo kalvis, bet ir šypsenos šeimininkas. Kiekvienas norime džiaugtis sveikais, estetiškais dantimis, žavia šypsena ir visaverčiu gyvenimu. Tai tikrai įmanoma, tereikia kasdien skirti keletą minučių dantų priežiūrai ir kas pusmetį arba nors kasmet apsilankyti profilaktiškai pas odontologą.

Ar prisimenate, kada lankėtės pas odontologą paskutinį kartą? O gal vis delsiate, nes Jūsų vaizduotė, galbūt, surado „pateisinamas“ priežastis – kol dantų neskauda, esą, nėra prasmės jų rodyti odontologui? Atsakymas vienareikšmis – delsti rizikinga.

Profilaktinė dantų apžiūra
Dantų profilaktinė apžiūra odontologijos klinikoje „Angitia“. Nuotrauka iš „Angitia“ archyvo, 2018-04-25

Jūs galite nė nenutuokti, kokie ir kur formuojasi dantų bei dantenų infekcijos židiniai arba Jums nepastebimose ir sunkiai prieinamose dantų šepetėliui vietose savo ardomąjį darbą tęsia dantų ėduonis. Negydomos šios ir panašios dantų bei dantenų problemos dažnai baigiasi dantų praradimu. Šiai pasekmei – dantų praradimui – užkerta kelią profilaktinė dantų apžiūra ir odontologijos (stomatologijos) klinikos „Angitia“ specialistų profesionalus žvilgsnis, įgudęs laiku pastebėti vos prasidedančias dantų problemas.

Norint apsisaugoti nuo dantų ėduonies, arba karieso, ir periodonto ligų vien tik kasdienės dantų priežiūros gali nepakakti. Dantis veikia įvairus maistas, ypač – produktai su gausiu cukraus kiekiu, o turinčius žalingų įpročių – dar nikotinas ir alkoholis. Tad rekomenduojama kas pusę metų apsilankyti odontologijos klinikoje profilaktinei dantų apžiūrai, kad būtų laiku pastebėti ir sustabdyti patys smulkiausi dantų pažeidimai ir dantenų bei periodonto ligos.

Profilaktinė dantų apžiūra
Laiku nevalomi dantų akmenys iš po dantenų sukelia periodonto uždegimą, formuojasi dantų kišenės, negrįžtamai atsipalaiduoja ir prarandami dantys

Ką renkatės Jūs – užkirsti kelią dantų problemoms ar tų problemų sulaukti ir šalinti jau turimas? Pasirinkimas susijęs su sveikata ir laiko bei pinigų sąnaudomis: nenumokite ranka į dantų ligų profilaktiką. Taip dantis išlaikysite maksimaliai sveikus, vizitas ilgai netruks, o ir išlaidų bus mažiau, nei dantų gydymui, protezavimui ir implantavimui. Be to, nereikės kęsti jokio dantų skausmo.

Kas atliekama profilaktinės patikros metu?

Profilaktinė dantų apžiūra
  • Įvertinama bendra burnos ertmės, dantų situacija
  • Jei dantys protezuoti, įvertinama ir protezų būklė
  • Patikrinamos dantų plombos
  • Patikrinama, ar nėra apnašų bei dantų akmenų
  • Apžiūrima, ar dantys nepatamsėję, ar nepakitusi spalva
  • Jeigu pastebima dantų ar dantenų problemų, suplanuojamas kitas vizitas pas dantų gydytoją.

Sisteminga profesionali odontologo atliekama profilaktinė apžiūra ir konsultacija – pati paprasčiausia, trumpiausia, tačiau svarbi ir patikima prevencija už simbolinę kainą. Per ilgametę savo darbo patirtį įsitikinome, kad pacientai, reguliariai lankydamiesi profilaktinei dantų apžiūrai ir patys kruopščiai rūpindamiesi burnos švara, nuosavus dantis arba didesnę jų dalį išsaugo visą gyvenimą arba iki gilios senatvės.

Odontologijos (stomatologijos) klinika „Angitia“ konsultuoja visais dantų priežiūros klausimais ir padeda visų kartų pacientams išsiugdyti bei tobulinti teisingus dantų priežiūros įgūdžius bei įgyvendinti labai paprastą tiesą: tinkama dantų priežiūra padeda išvengti odontologinių ligų ir jų sukeltų problemų be didelių laiko sąnaudų ir už daug žemesnę kainą, nei dantų gydymas arba jų atkūrimas.

Profilaktinė dantų apžiūra

Tinkamos profilaktikos rezultatai kalba patys už save: išvengiama dantų ėduonies (karieso) padarinių, dantenų uždegimo, dantų akmenų, įvairių infekcijų, laiku užplombuojami dantų ėduonies vos pažeisti dantys ir kt. Anksti diagnozuota ir gydoma danties infekcija juk neplinta tolyn nuo savo židinio. O viską darant laiku pacientus įmanoma apsaugoti ir nuo dantų ligų, ir nuo jų pasekmių. UAB „Angitia“ profilaktinio vizito metu tinkamai įvertina dantų būklę ir prireikus pasiūlo veiksmingiausią gydymą.

Profilaktinės dantų apžiūros ir susietų paslaugų kaina

Paslaugos pavadinimas Kaina EUR
Profilaktinė dantų apžiūra, atvykus pirmą kartą 10
Gydymo plano sudarymas 30
Konsultacija (gydantis išskaičiuojama iš paslaugos kainos) 10-20
Tel. + 370 699 05758
Facebook