Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra saugus, tikslus, efektyvus ir operatyvus dantų balinimo būdas, niekaip mechaniškai nedarantis įtakos dantų paviršiui. Lazeriu balinami dantys padengiami specialiu balinimo geliu, kuris aktyvinamas lazerio „PIOON Medical Lazer spinduliu, pasiekiančiu danties emalį giliau, todėl dantys išbąla stipriau. Švari, išgryninta balta jų spalva išlieka ilgiau, nei išbalinus tik danties emalio paviršių. Švari, išgryninta balta jų spalva išlieka ilgiau, nei išbalinus tik emalio paviršių.

Klinika „Angitia“ vertina tobulėjančias dantų balinimo technologijas

Paminėtina, kad yra tokių lazerių, kuriuos galima įsijungti tik nusipirkus balinimo medžiagą su kortele, „įjungiančia” lazerį. Kadangi ir pats lazeris, ir balinimo medžiaga nėra pigūs, tokie lazeriai dažnai nekeičiami. Todėl įpareigoja specialistą prisirišti prie vienos balinimo sistemos.

Dantys prieš balinimą lazeriu
Dantys po burnos higienos, paruošti balinimui lazeriu „Angitia“ klinikoje
Dantys po balinimo lazeriu
Lazeriu išbalinti dantys klinikoje „Angitia“

Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ patyrusi higienistė Gabija Babrauskaitė vengia „pririšančių“ lazerių, nes nuolat atsiranda efektyvesnių balinimo sistemų, ir jas nesudėtinga pakeisti, „neprisirišus“ prie aparato ir konkrečios įmonės ženklo. Šis požiūris sąlygoja spartesnį naujesnių ir pažangesnių balinimo būdų panaudojimą.

Daugiafunkcinis lazeris PIOON
Daugiafunkcinis lazeris „PIOON Medical Lazer“
Dantų balinimas lazeriu
Dantų balinimas lazeriu „PIOON Medical Lazer“ odontologijos klinikoje „Angitia“

Dantų balinimo lazeriu procedūra užtrunka apie 45 min. Tačiau priklausomai nuo paciento dantų spalvos ir individualių struktūros savybių (kaip reaguoja į balinimą), procedūra gali užtrukti iki 1–1,5 val. Retais atvejais, siekiant baltesnio dantų atspalvio nei natūraliai prigimtinis, balinimo procedūrą tenka kartoti.

Daugiafunkciniu odontologiniu lazeriu „PIOON Medical Lazer“ klinikoje „Angitia“ Kaune ne tik baliname dantis, bet naudojame ir kitoms odontologinėms paslaugoms bei dantenų problemoms spręsti:

Dantų balinimas lazeriu
Saugus, operatyvus ir efektyvus dantų balinimas lazeriu asocijuojasi su sniego baltumo dantų spindesiu
  • atliekame dantenų linijos korekciją, kurios dažnai prireikia dantų implantacijos metu.
  • šaliname dantenų pigmentaciją, ypač būdingą stipriai rūkančiųjų žmonių. Nuo nikotino, dūmų ir kitų organizmą nuodijančių toksinų rūkančiųjų dantenos dažnai atrodo neestetiškai – pajuodavusios, patamsėjusios;
  • naudojame dantų šaknų kanalų gydymui;
  • gydome, tiksliau – per 5 min. visiškai neskausmingai ir be liekamųjų randų sunaikiname lūpų pūslelinės virusą (Herpes simplex). Kreiptis svarbu kuo skubiau, vos pajutus silpną dilgčiojimą arba niežėjimą.
  • prireikus patrumpiname lūpos bei liežuvio pasaitėlį. Lazeris pjauna ir kartu pridegina gleivinę, todėl nereikia siūti, mažesnis diskomfortas gijimo metu ir pan.
Dantys po balinimo
Lazeriu išbalintų ir tinkamai prižiūrimų dantų baltumas išlieka iki 3 metų

Kaip elgtis po dantų balinimo lazeriu?

Išbalinus dantis lazeriu, dantų emalio paviršius šiek tiek išsausėja, ir dantys tą pačią bei kitą dieną būna šiek tiek jautresni temperatūrai ir dažančiam bei rūgščiam maistui ir gėrimams. Siekiant ilgiau išliekamo išbalintų dantų rezultato, patariame:

  • Vieną – dvi paras po balinimo procedūros vengti labai šalto ir labai karšto gėrimo bei maisto, o jei dantys labai jautrūs – ir ilgiau; taip pat vengti gazuotų gėrimų ir citrusinių vaisių.
  • Vieną parą nesirinkti ryškiaspalvių maisto produktų bei gėrimų ir derėtų nerūkyti
  • Rečiau krimsti priekiniais dantimis stipriai dažančius maisto produktus, pvz., mėlynes, burokėlius ir rečiau gerti raudoną vyną, juodą arbatą bei kavą;
  • Reguliariai lankytis burnos higienos procedūroms.

Svarbu nepamiršti, kad balinimo rezultatas nėra amžinas. Dauguma dantų tamsėjimo priežasčių greičiausiai ir toliau išliks Jūsų gyvenime, ypač – palaipsniui dažantis maistas ir dantų emalio dėvėjimasis su amžiumi. Todėl bėgant metams dantys palaipsniui praras spalvą. Kokybiškai išbalintų lazeriu tinkamai prižiūrimų dantų balta spalva išlieka iki 3 (trijų) metų. Tai reikštų, kad šiam baltajam dantų grožiui tektų skirti kas savaitę po ~1,30 Eur; jei paslauga atliekama akcijos metu, kaina sumažėja.

Dantų balinimo ir kitų atliekamų lazeriu paslaugų kaina

Paslaugos pavadinimas Kaina EUR
Dantų balinimas lazeriu 200
Dantenų pigmentacijos šalinimas lazeriu 40
Lūpų pūslelinės (Herpes viruso) sunaikinimas lazeriu 15
Tel. + 370 699 05758
Facebook