Ofisinis dantų balinimas

„Angitia“ klinikoje dantys balinami su „Opalescence” ir „The Smile Strong” balinimo sistemomis, skirtomis profesionaliam naudojimui. Šių ženklų originalūs ir saugūs balinimo geliai pagaminti karbamido peroksido, arba silpnesnės vandenilio formos, pagrindu. Daugelį dešimtmečių vandenilio peroksidas buvo žinomas kaip antiseptinė priemonė ir tik vėliau nustatyta, kad šis antiseptikas turi ir balinamųjų savybių.

Nepažeisdamas danties emalio, karbamido peroksidas ne tik ištirpdo dantų paviršiuje esančias baltyminės kilmės dėmes, bet ir išbalina gilesnius danties sluoksnius. Tai greitas ir saugus dantų balinimo odontologo kėdėje būdas.

Dantų atspalvio įvertinimas prieš balinimą
Prieš dantų balinimą įvertinamas dantų atspalvis pagal spalvų skalę
Ofisinis dantų balinimas
Po dantų balinimo kruopščiai nuvalomi dantys specialiais tamponėliais

Kaip vyksta ofisinis dantų balinimas?

Kiek kurio paciento dantys pabals, yra individualu ir priklauso nuo eilės aplinkybių: nuo natūralaus dantų atspalvio, danties emalio storio, pigmentinių dėmių kiekio, kiek apskritai dantys pasiduoda balinimui ir pan. Ofisinis balinimas su visais etapais Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“ užtrunka apie 1–1,5 val.

  • Pasiruošimas balinimui. Prieš dantų balinimą atliekama burnos higiena, dantys nuvalomi, nupoliruojami ir užtikrinamas švarus jų paviršius
  • Ant dantenų uždedama speciali apsauginė medžiaga, o ant dantų tepama balinančioji medžiaga ir laikoma 20–30 min.
  • Po vienos ofisinio balinimo procedūros dantys ne visada išbąla iki reikiamo atspalvio. Tuomet jei nuplaunami, ir balinimo procedūra kartojama. Kiekvieno paciento dantys bąla skirtingai, todėl tenka balinti dar kartą labai pageltusius arba neimlius balinančiajai medžiagai dantis.

Po antrosios ofisinio balinimo procedūros ženkliai pašviesėja net ir buvę labai tamsūs arba neimlūs balinimui dantys. Siekiant dar baltesnio atspalvio, dantų balinimą galima pratęsti pačiam pacientui balinimo kapomis namuose pagal burnos higienisto instrukciją.

Ofisinis dantų balinimas
Taip gali keistis to paties paciento išbalintų dantų spalva, palyginus su nebalintais

Tačiau balinimą pradėti tik dantų kapomis namuose netikslinga, nes kapoms namuose skirta balinančioji medžiaga yra labai silpnos koncentracijos, ir procesas gali labai ilgai užtrukti (daugiau nei 1-2 savaites, balinant kasdien po ~ 1–1,5 val. per dieną). Odontologo kėdėje dantys balinami su stipresnės koncentracijos balinančiąja medžiaga, skirta profesionaliam naudojimui, todėl išbąla daug greičiau, nei balinami kapomis namuose.

Tyrimais įrodyta, kad balinantis „Opalescence“ gelis, naudojamas ofisiniam dantų balinimui, yra saugesnis už kai kurias dantų pastas, nes jo sudėtyje praktiškai nėra abrazyvinių dalelių. Be to, balinančiosios medžiagos nereikia paveikti jokia šviesa ir šiluma, todėl dantys po balinimo procedūros mažiau išsausėja ir tampa ne tokie jautrūs spalvotiems gėrimams bei maistui.

Ofisinis dantų balinimas odontologo kėdėje „Opalescence“ geliu, pagamintu karbamido peroksido pagrindu, yra saugus ir patikimas.

Kiek ilgai išbalinti ofisiniu būdu dantys neparanda savo gaivaus baltumo? Jei reguliariai atliekama profesionali burnos higiena, nepiktnaudžiaujama raudonu vynu, dažnai negeriamos spalvotos arbatos, nerūkoma, priekiniais dantimis vengiama krimsti mėlynes arba burokėlius ir laikomasi burnos higienisto rekomendacijų, puikus balinimo rezultatas išlieka iki 2 (dviejų) metų.

Ofisinio balinimo odontologo kėdėje karbamido peroksidu kaina 150 Eur

Tel. + 370 699 05758
Facebook