Dantų balinimas

Nerimaujate dėl savo dantų spalvos? Jie praradę baltumą? Nežinote, kokį balinimo būdą pasirinkti? Dantis prižiūrite kruopščiai, tačiau laikui bėgant spalva vis vien kinta?

Nesiimkite veiksmų, kurie galėtų pakenkti. Kreipkitės į odontologijos klinikos „Angitia“ specialistus. Čia profesionalus dantų balinimas – ne tik saugus, bet ir ypač efektyvus.

Dantų balinimas – populiari klinikoje UAB „Angitia“ atliekama estetinės odontologijos procedūra, suteikianti galimybę džiaugtis sniego baltumo dantimis.

Baltų, sveikų dantų šypsena – kiekvieno mūsų gyvenimo neatsiejama dalis.

dantų balinimas lazeriu

Kodėl mano dantys nėra akinamai balti? Dantų spalvos kitimo priežastys:

  • Apnašos
  • Maisto produktai, gėrimai (kava, arbata, vynas)
  • Žalingi įpročiai (rūkymas)
  • Kai kurie vaistai
  • Ligos
  • Traumos
  • Spalva gali kisti, kai bėgant metams dėvisi emalis
dantų balinimo gelis
dantų balinimas kapomis

Kokie dantų balinimo metodai „Angitia“ klinikoje?

Šiais laikais esama įvairių metodų, „Angitia“ klinikoje naudojami šie:

  • Dantų balinimas lazeriu
  • Dantų balinimas karbamido peroksidu, arba ofisinis balinimas
  • Dantų balinimas namuose individualiai pagamintomis kapomis

Esame atsirinkę tai, kuo pasitikime ir ką galime drąsiai rekomenduoti: baliname lazeriu arba karbamido peroksidu. Įvertiname dantų būklę ir iškart žinome, ko imtis, tad Jūs išvengiate eksperimentų su savo sveikata. Be to, sutaupote laiko.

Balinimas lazeriu. Mūsų naudojama sistema „Zoom“ – ne tik moderni, bet ir saugi. Danties paviršius mechaniškai nepaveikiamas.

Balinimas karbamido peroksidu. Metodo principas: ištirpdomos baltyminės dantų paviršiaus dėmės. Šis būdas saugesnis nei kai kurios dantų pastos.

Tikslas – sniego baltumo dantys nekenkiant sveikatai.

Ar visiems tai saugu ir tinka?

Ne visi dantys ir ne visada gali būti balinami (pavyzdžiui, nėštumo, žindymo metu). Todėl primygtinai rekomenduojame nesiimti savarankiškų veiksmų, kurie galėtų pakenkti. Visuomet verta pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ir patikėti estetinę procedūrą jam.

Kaip elgtis po dantų balinimo? Ką reikėtų žinoti?

Vieną parą (retais atvejais truputį ilgiau) dantys gali būti jautrūs.

Siekiant, kad balinimo rezultatas išliktų ilgiau, patariama vieną parą nesirinkti ryškiaspalvių maisto produktų ir gėrimų. Taip pat derėtų vengti tabako gaminių.

Laikas šypsotis – dabar!

Dantų išvaizda neatsiejama nuo sveikatos. UAB „Angitia“ – vieta, kur savo šypseną atrasite iš naujo. Pasirūpinsime Jūsų dantų baltumu saugiai, sveikai ir estetiškai.

Užsiregistruokite pasikonsultuoti.