Endodontinis gydymas

Dantys buvo netinkamai sugydyti? Juodą darbą atliko dantų ėduonis (kariesas)? Nebežinote, kur kreiptis ir kuo pasitikėti? UAB „Angitia“, odontologijos klinika Kaune, sėkmingai specializuojasi dantų šaknų kanalų, arba endodontinio gydymo, srityje daugiau nei 25 metus. Todėl atsakingai įvertinsime Jūsų dantų būklę, pasiūlysime tinkamiausią gydymą ir išspręsime visus rūpimus odontologinius klausimus.

Endodontinis gydymas – tai šaknų kanalų gydymas atsiradus infekcijai ar uždegimui. Problemą lemiančios priežastys įvairios, tokios kaip danties paviršiaus įtrūkimai ar ėduonis. Procedūros metu mūsų odontologai itin kruopščiai gydo danties vidų. Svarbiausi tikslai – užkirsti kelią infekcijai ir išsaugoti gyvybingumą. Kokybiškas dantų kanalų gydymas yra išskirtinės svarbos paslauga, padedanti išsaugoti nuosavus dantis.

Netinkamas arba pavėluotas dantų šaknų kanalų gydymas yra viena dažniausių danties arba kelių dantų praradimo priežasčių. Palaukus, kol dantų kariesas suardys gilesnius danties sluoksnius, infekcija ir uždegiminis procesas danties šaknies kanalais plinta gilyn ir gali sukelti pūlingą žandikaulio kaulo uždegimą.

Gydant danties kanalus svarbi odontologo kvalifikacija, atsakomybė ir patirtis. Mumis galite pasikliauti.

Odontologijos klinikoje „Angitia“:

  • Sėkmingai gydome šaknų kanalus
  • Pergydome netinkamai anksčiau gydytus dantis
  • Sprendžiame dantų ėduonies, arba karieso, sukeltas bėdas
  • Sutvarkome dantų traumų pasekmes

Neuždelstas endodontinis, arba dantų šaknų kanalų, gydymas – labai svarbus. Tai būdas išsaugoti natūralius dantis. O geriausią rezultatą lemia savalaikiškumas, kvalifikuotas bei atsakingas specialisto darbas ir patirties bagažas.

Odontologijos klinikos „Angitia“ specialistai Jums garantuoja profesionalumą. Tai reiškia kokybišką gydymą kiekvienam pacientui.