Burnos higiena

Po kiekvienos profesionalios burnos higienos
pacientai džiaugiasi komfortu, dantų lengvumu ir švaros pojūčiu burnoje

Kada paskutinį kartą buvote pas odontologą? Verčiau nelaukti, kol ims skaudėti. Pavojingos dantenų ligos (gingivitas, periodontitas) gali užklupti staiga.

Pirminiai signalai, jog reikėtų suskubti pasitikrinti:

  • Jei neprisimenate kada lankėtės pas dantų gydytoją
  • Dantys patamsėję arba matyti apnašų
  • Juntamas jautrumas, dantų skausmas

Kaip išvengti dantų ir dantenų ligų? Kaip pašalinti susikaupusius nešvarumus ir džiaugtis tobula šypsena? Odontologijos klinikoje „Angitia“ atliekama profesionali burnos higienos procedūra ne tik suteiks Jūsų šypsenai kerinčią išvaizdą, bet ir apsaugos nuo potencialių rizikų.

Susidarė neestetiškas apnašų sluoksnis? Tai pernelyg palanki terpė bakterijoms plisti, kad būtų galima numoti ranka.

Dantų higiena
Apatinio žandikaulio išorinė dantų pusė po burnos higienos, vidinė dantų pusė dar nenuvalyta
Burnos higiena
Apatinio žandikaulio vidinė dantų pusė. Pašalinus dantų akmenis, atsivėrė dantų kišenės. Palaukus ilgiau, tokių dantų neliktų.

Dantys patamsėję nuo tabako, kavos ar arbatos? – Taikome geriausių higienistų pripažintą, modernią „Air Flow“ metodiką. Greitai išvalome apnašas net sunkiai prieinamose vietose. Mikroskopinis tikslumas nekelia abejonių: procedūra itin švelni, išskirtinai veiksminga, o spindintis rezultatas garantuotas.

Profesionali burnos higiena

Burnos higienos procedūrą mūsų klinikoje atlieka patyrę savo srities specialistai.

Šiais privalumais įsitikinsite iškart:

  • Vizitas neužima daug laiko
  • Procedūros metu galite atsipalaiduoti – jokių nemalonių pojūčių
  • Individualiai parenkamos higienos priemonės ir tinkamiausi būdai

Kodėl svarbu tai atlikti laiku? Dantys iš esmės yra tvirti, bet kasdienybėje atlieka didžiulį darbą ir atlaiko ne vieną iššūkį, tad neverta delsti. Profesionalia higiena užkertamas kelias didesnėms dantų problemoms ir išvengiate papildomų išlaidų. Svarbiausia – išsaugote sveikus dantis ir sveiką, gaivią burnos ertmę.

Dantų netekimas – kraupiausias scenarijus? Trokštate išlaikyti juos kuo sveikesnius ir gražesnius? Pasitikėkite profesionaliais Kauno UAB „Angitia“ higienistais – tai pozityviausia sveikų ir estetiškų dantų perspektyva, kuria džiaugsitės kasdien!

Šiuolaikinė odontologija – tai menas kurti stebuklus. O visų stebuklų pagrindas – aukščiausios kokybės burnos higiena. Nedelskite, susisiekite dėl vizito jau dabar. Taip apsisaugosite nuo dantų ėduonies, arba karieso, ir dantenų ligų – rimtų dantų praradimo priežasčių. Po burnos higienos procedūros jausite nuostabią gaivą ir norėsite šypsotis!