Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis

Skaidrios ir lengvos, beveik nepastebimos
dantų tiesinimo kapos
reiškia naudojimosi jomis patogumą
ir taisyklingų Jūsų dantų grožį

Net ir patys balčiausi dantys gali nustelbti šypseną, jeigu jie yra kreivi, netaisyklingi, ne vietoje sudygę, tarpusavyje susigrūdę arba pernelyg praretėję. Puikios dantų sveikatos ir patrauklios šypsenos viena svarbiausių sąlygų yra taisyklingų dantų grožis. O ką daryti, jeigu dantys yra kreivi ir nuolat prastina gyvenimo kokybę?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis
Skaidrios, lengvos dantų tiesinimo kapos – tai žavi taisyklingų dantų šypsena, o kreivų dantų – tarsi nebūta

Kokiu būdu tiesinami dantys Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“?

Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“ įvairaus amžiaus pacientų netaisyklingai sudygę dantys tiesinami visame pasaulyje pripažintomis „Ordoline“ naujos kartos skaidriomis dantų tiesinimo kapomis, kurių efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais.

Šiomis kapomis labai patogu naudotis, jos yra veiksmingos net labai sudėtingais, probleminiais atvejais. Todėl skaidrios „Ordoline“ kapos sparčiai populiarėja visame pasaulyje, Lietuvoje ir „Angitia“ klinikoje.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis
Dantų tiesinimo kapos „Ordoline“ dėl savo skaidrumo ir lengvumo yra beveik nepastebimos, todėl jomis yra labai patogu naudotis.

Netaisyklingų, ne savo vietoje sudygusių kreivų dantų tiesinimo skaidriomis „Ordoline“ kapomis esminiai privalumai:

  • Skaidrios, lengvos ir tvirtos dantų tiesinimo kapos „rikiuoja“ dantis į vietas lėtai ir tolygiai, todėl nėra didelio spaudimo ir skausmo, galimo naudojant breketus.
  • Skaidrias, patogias kapas galima bet kada nusiimti, todėl be jų patogu valgyti, valyti dantis, lengva palaikyti švarą ir apsaugoti jas nuo dažančio spalvoto maisto bei gėrimų.
  • „Ordoline“ dantų tiesinimo kapos yra tiksliai pritaikytos prie kiekvieno paciento dantų formos, jos neliečia ir nedirgina dantenų, netrina dantų emalės.
  • Kapos yra permatomos ir praktiškai nepastebimos, todėl atrodo estetiškiau nei kai kurios kitos dantų tiesinimo priemonės.
  • Kapos nesukelia alerginės reakcijos.
  • Palankus skaidrių kapų kainos ir jų ištiesintų dantų rezultato kokybės santykis.

Kaip vyksta dantų tiesinimas skaidriomis „Ordoline“ kapomis „Angitia“ klinikoje?

Klinikos „Angitia“ gydytoja odontologė Gintarė Krukienė atlieka išsamų sveikų arba sugydytų švarių dantų bei sukandimo ištyrimą, nuima atspaudus ir kartu su patyrusiųjų „Ordoline“ dantų technikų bei gydytojų ortodontų komanda parengia preliminarų dantų tiesinimo planą.

Kito vizito metu kompiuteriu sugeneruotame modelyje bus matomas ne tik reikalingas kapų skaičius, gydymo trukmė, bet ir visos tarpinės dantų padėtys bei galutinis rezultatas, t. y. – kaip atrodys ištiesinti dantys.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis
Pagalbinė dantų tiesinimo kapa, naudojama „atachmentų“ klijavimui.

Skaidrios „Ordoline“ dantų tiesinimo kapos yra gaminamos individualiai pagal kiekvieno paciento dantų atspaudą, todėl visiškai prisitaiko prie individualios dantų formos.

Ordoline“ kapos keičiamos maždaug kas dvi savaites, kaskart pasikeitus tiesinamų dantų padėčiai. Skaidrių kapų pagalba tiesinami dantys per tiek laiko vis pasislenka link savo vietos po 0,25 – 0,33 mm; dantų poslinkis kiekvienam pacientui yra individualus.

Dažniausiai kapas reikia nešioti nuo 3 mėn. iki 1,5 metų ir daugiau. Trukmė gali skirtis, priklausomai nuo individualios burnos situacijos ir dantų pakrypimo laipsnio – kiekvienas gydymo atvejis yra unikalus.

Nešioti skaidrias kapas reikia beveik visą parą (rekomenduojama nors 22 val. iš 24), tačiau galima jas išsiimti prieš valgį ir dantų valymą.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis
Skaidrios, lengvos ir tvirtos dantų tiesinimo kapos – beveik nepastebima dantų tiesinimo pagalba

Pasibaigus dantų tiesinimo periodui, rekomenduojama kapas kurį laiką vis dar naudoti naktimis, siekiant įtvirtinti ir palaikyti dantis jiems skirtoje vietoje.

Ar skaidrios dantų tiesinimo kapos tinka visiems ir visada?

Šis dantų tiesinimo būdas tinka visiems suaugusiems ir jaunuoliams, turintiems nuolatinius dantis. Tačiau, nors skaidrios kapos padeda daugeliu atvejų (koreguoti netaisyklingą sukandimą, šalinti didelius tarpdančius ir kt.) – retais, sunkesniais dantų pakrypimo atvejais gali prireikti dantų tiesinimo breketų.

Gražių, žavių Jums taisyklingų dantų šypsenų.

Dantų tiesinimo skaidriomis kapomis kaina ir kainodara

  • Tiksli kaina apskaičiuojama atlikus detalų paciento ištyrimą ir sudarius preliminarų gydymo planą; kaina 200 Eur. Jei pacientas užsako dantų tiesinimo paslaugą mūsų klinikoje, ši kaina įskaičiuojama į dantų tiesinimo kapomis kainą ir atskirai mokėti nereikia.
  • Dantų tiesinimo skaidriomis kapomis kaina priklauso nuo gydymo atvejo sudėtingumo, ypač nuo kapų kiekio, ir gali būti 800–3000 Eur.
Tel. + 370 699 05758
Facebook