„OSSTEM“ dantų implantai – visaverčiam gyvenimui ir šypsenos grožiui

Išsaugoti visus nuosavus dantis iki gilios senatvės pavyksta ne kiekvienam; tiksliau – nepavyksta beveik niekam. Yra tik atvirkštinis variantas: dalis įvairaus amžiaus žmonių – ne vien tik senjorai – nebeturi nė vieno danties. Tokiu atveju perlų spindesio šypsena pamažu tampa svajone, bedantė šypsena dažniausiai slepiama, mėgavimasis visaverčiu maistu jau seniai pamirštas (nes bedančiai žandikauliai jo tiesiog neįveikia), ir gyvenimo džiaugsmas – jau ne toks, kaip buvęs su visais savais dantimis, su plačia jų šypsena.

Tuomet prisimenamos odontologijos klinikos, pažangiomis šiuolaikinėmis technologijomis atkuriančios dantis ir visaverčio gyvenimo džiaugsmą.

„OSSTEM“ dantų implantai – visaverčiam gyvenimui ir šypsenos grožiui
„OSSTEM“ dantų implantais atkuriamas įvairus prarastų dantų kiekis – nuo vieno iki viso žandikaulio dantų lanko

Kauno odontologijos klinika „Angitia“ – tai daugiau nei 27-erių metų dantų gydymo bei protezavimo ir 22 metų implantavimo patirtis (2023 m. duomenys), aukšta paslaugų kokybė ir palankios kainos. Patyręs, patikimai ir kruopščiai dirbantis klinikos vadovas implantuojantis odontologas Mindaugas Gaučys nuo 2001 m. pacientų dantis atkuria tik originaliais, aukštos kokybės žinomų pasaulyje dantų implantų gamintojų implantais. Tarp jų – ir vieni populiariausiųjų „Osstem“ ženklo dantų implantai, kuriais klinika „Angitia“ atkuria pacientų dantis jau penkerius metus.

„OSSTEM“ dantų implantai – visaverčiam gyvenimui ir šypsenos grožiui
Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas ir 5 metus „Osstem“ dantų implantais implantuojantis odontologas Mindaugas Gaučys su asistente ruošiasi dantų implantacijos operacijai

Dantų implantavimas yra ypač svarbi atkuriamosios odontologijos paslauga, perkelianti žmogaus gyvenimo kokybę į ženkliai aukštesnį lygį, vertinamą savo kainos ir rezultato santykiu. Danties implanto sraigtelis visiškai pakeičia prarastojo danties šaknį ir perima bei tęsia visas jos funkcijas, apsaugodamas žandikaulio kaulą nuo sunykimo.

Tvirti ir patvarūs dirbtiniai dantų vainikėliai, savo estetine išvaizda ir forma praktiškai nesiskiriantys nuo natūralių dantų, patikimai pritvirtinti ant kokybiškų dantų implantų atkuria visas natūralių dantų funkcijas. Maisto kramtymas yra gyvybiškai svarbi visavertės mitybos sąlyga, o žavi šypsena yra neatsiejama nuo visaverčio gyvenimo būdo ir socialinės integracijos galimybių. Tuo įsitikina patys pacientai, patirdami atkurtų dantų sąlygojamą gyvenimo pilnatvę.

Apsisprendus atkurti dantis implantais, ypač svarbu išsiaiškinti, su kokio gamintojo dantų implantais dirba implantuojantis odontologas, koks to gamintojo patikimumas, kokią dalį užima rinkoje, kiek metų gamintojo įmonei, kokia suteikiama implantų garantijos trukmė, kuriose užsienio šalyse to ženklo dantų implantų garantijos galioja ir pan.

Kokie yra „OSSTEM“ dantų implantų privalumai?

  • Įmonė „OSSTEM“ visame pasaulyje žinoma kaip dantų implantų lyderė.
  • Su šiais implantais dirba 86-ių pasaulio šalių implantuojantys odontologai.
  • „OSSTEM“ dantų implantai pasižymi vienais aukščiausių prigijimo rodiklių: pasak Seulo universitetinės ligoninės tyrimo, prigyja vidutiniškai 99,6 % įsriegtų implantų.
  • Naujos kartos moderniosiomis technologijomis sukurtų „OSSTEM Super Osseointegration“ (SOI) implantų paviršius leidžia iki 35 % sutrumpinti implantų prigijimo žandikaulyje laiką, palyginus su kitais dantų implantais. Ši unikali technologija sparčiai skatina naujo kaulo audinio formavimąsi aplink įsriegtą implanto sraigtelį, tad implantas su žandikaulio kaulu suauga žymiai greičiau.
  • Itin stabilų ir patvarų implanto suaugimą su žandikaulio kaulu užtikrina „OSSTEM TSIII Surface active“ (SA) implantai, ypač populiarūs tarp implantuojančiųjų odontologų.
  • Implanto ilgalaikiškumą užtikrina dvigubas apdirbimas ultravioletiniais spinduliais.
„OSSTEM“ dantų implantai – visaverčiam gyvenimui ir šypsenos grožiui
Priklausomai nuo žmogaus amžiaus ir žandikaulio būklės, dirbtinių dantų vainikėlių lankas yra tvirtinamas ant 4–5–6 „OSSTEM“ dantų implantų
  • „OSSTEM“ dantų implantais galima atkurti prarastus dantis visais atvejais: implantuoti viršutinio bei apatinio žandikaulių pavienius trūkstamus dantis, priekinius ir krūminius, nuo vieno iki kelių arba – ir visą žandikaulio dantų lanką, jei visai nebelieka dantų.
  • Ant „OSSTEM“ dantų implantų galima tvirtinti ir fiksuotus dantų vainikėlius, ir išimamas dantų plokšteles.
  • Šiais implantais galima atkurti dantis ir priauginus žandikaulio kaulą nuosavu arba dirbtiniu kaulu bei praplėtus dantenų liniją.
  • „OSSTEM“ dantų implantai yra pagaminti iš draugiško organizmui aukštos kokybės titano lydinio, todėl praktiškai nesukelia alergijų.
„OSSTEM“ dantų implantai – visaverčiam gyvenimui ir šypsenos grožiui
Šių šalių implantuojantys odontologai atkuria savo pacientų dantis „OSSTEM“ dantų implantais

„OSSTEM“ dantų implantams suteikiama garantija visam gyvenimui, galiojanti visose 86-ių pasaulio šalių klinikose, dirbančiose su šio ženklo implantais. Turint omenyje, kad kiekvienoje šalyje dažniausiai yra daugiau, nei viena odontologijos klinika, dirbanti su „OSSTEM“ ženklo dantų implantais, todėl tikėtina, kad klinika, galinti prireikus suteikti pagalbą, bus visada netoli Jūsų – kur bebūtumėte ir kur beįsikurtumėte.

Pacientams po dantų implantacijos „OSSTEM“ dantų implantais yra išduodamas Tarptautinis dantų implanto pasas. O tuomet žmonės, keliaudami po pasaulį su šiuo pasu , dėl savo atkurtų dantų gali jaustis ramūs ir saugūs.

Telydi jus gražių ir patrauklių šypsenų žavesys, atkurtas klinikoje „Angitia“ su „OSSTEM“ dantų implantais ir baltais, estetiškais lyg nuosavų dantų vainikėliais.

Tel. + 370 699 05758
Facebook