Mes spaudoje 2022 m.

Ekonomiškas dantų implantavimas „Visi ant 4“ – patogumas, estetika, operatyvumas

2022 m. birželio 23 d.
Ekonomiškas dantų implantavimas „Visi ant 4“ – patogumas, estetika, operatyvumas„Visi ant 4“ (All-on-4) yra moderni, originali „Nobel Biocare“ patentuota bedančių žandikaulių dantų implantavimo sistema, sukurta 1998 m. žymaus portugalų odontologo prof. Paulo Malo. „Visi ant 4“ sistema yra plačiau naudojamas abiejų žandikaulių dantų implantavimo metodas, patvirtintas moksliniais klinikiniais tyrimais ir sėkmingai taikomas viso pasaulio pacientams.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Kai dantį rauti būtina

2022 m. birželio 16 d.
Kai dantį rauti būtinaSenovėje dantų rovimas buvo praktiškai visų odontologinių problemų sprendimas. Šiais laikais, nors dantis jau galima profesionaliai sugydyti ir maksimaliai išsaugoti, vis gi juos rauti kartais būtina.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Dantų implantai – visam gyvenimui

2022 m. gegužės 30 d.
Dantų implantai – visam gyvenimuiDėl įvairių priežasčių ne visiems žmonėms pavyksta išsaugoti visus dantis taip ilgai, kaip norėtųsi, o juo labiau – visam gyvenimui. Tokiu atveju gelbsti visame pasaulyje garsėjantys kokybe „Nobel Biocare“ švediški dantų implantai su viso gyvenimo garantija, galiojančia apie 70-yje pasaulio šalių.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Dantų ligų prevencija

2022 m. kovo 31 d.
Dantų ligų prevencijaKokie tobuli bebūtų šiandien atkuriamosios odontologijos pasiekimai, svarbu įsidėmėti, kad dar didesnė vertybė yra nuosavi dantys. Jų vertė ir svarba aiškėja, o sveikatos ir socialinės problemos patiriamos tik šį savo brangų turtą – nuolatinius dantis – negrįžtamai praradus.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Skaitmeninis rentgenas, saugumas, nuotraukos

2022 m. vasario 28 d.
Skaitmeninis rentgenas, saugumas, nuotraukosRadiologiniai ištyrimai skaitmeninių rentgeno aparatų pagalba yra šiuolaikinės lanksčios ir pažangios odontologinės diagnostikos dalis. Gautą skaitmeninės rentgeno nuotraukos vaizdą odontologas tuoj pat mato kompiuterio ekrane ir gali analizuoti specializuotomis kompiuterio programomis.
Skaityti daugiau – odontologija.com

Burnos higiena dantų ėduoniui taria griežtą NE

2022 m. vasario 7 d.
Burnos higiena dantų ėduoniui taria griežtą NEProfesionalios burnos higienos procedūra odontologo kabinete svarbi ne tik dėl baltų, švarių dantų ir žavios šypsenos grožio. Reguliari burnos higiena patikimai apsaugo nuo sukietėjusių dantų apnašų (dantų akmenų) sukeliamo dantenų uždegimo gingivito, kuris laiku negydomas progresuoja į pavojingą periodonto uždegimą periodontitą.
Skaityti daugiau – medicina.lt

Tel. + 370 699 05758
Facebook