Dantų implantai – visam gyvenimui

Laisva, graži sveikų dantų šypsena –
neatsiejama mūsų gyvenimo kokybės dalis ir akivaizdi vidinės būklės išraiška.
Kas liktų iš kiekvieno mūsų, atėmus baltų dantų šypseną?

Dantų implantų yra daug rūšių, tad pasirinkti patikimų gamintojų kokybiškus implantus labai svarbu, – nuo jų kokybės priklausys tolesnė gyvenimo kokybė tiesiogine šio žodžio prasme.

Be abejo, labai svarbi, o kartais ir lemiama, yra gydytojo patirtis ir žinios. Yra nemažas skirtumas, ar tektų rūpintis dantų atkūrimu visą gyvenimą, ar pasirūpinti vieną kartą visam gyvenimui.

dantu-implantavimas-01

UAB „Angitia“, įsikūrusi viena pirmųjų odontologijos klinikų Kaune, atkuria prarastus dantis vienais patikimiausių, seniausiai pasaulyje sukurtais ir pastoviai tobulinamais, labai kokybiškais, patvariais ir ekologiškais, sertifikuotais pasaulyje, ES ir Lietuvoje sraigtiniais dantų implantais Nobel Biocare, pagamintais iš labai gryno, kieto, tvirto, nesukeliančio alergijos titano.

Nobel Biocare dantų implantų kokybė patyrusiųjų odontologų rankose yra realios garantijos visam gyvenimui pagrindas.

Individualaus dantuko bazinis pagrindas gaminamas iš labai tvirto balto cirkonio oksido
Individualaus dantuko bazinis pagrindas gaminamas iš labai tvirto balto cirkonio oksido
Cirkonio pagrindu porceliano paviršiumi dirbtiniai dantys visada švytės balta švaria spalva tarsi natūralūs nuosavi dantys
Cirkonio pagrindu porceliano paviršiumi dirbtiniai dantys visada švytės balta švaria spalva tarsi natūralūs nuosavi dantys

Individualaus dantuko bazinis pagrindas, prisukamas ant implanto ir visiškai nesiskiriantis savo išvaizda nuo aplinkinių dantų, gaminamas iš labai tvirto balto cirkonio.

Sraigtinis danties implantas, tarsi nedidelis tvirtas į žandikaulį įsriegtas danties varžtelis iš nesukeliančio alergijos titano, visais atžvilgiais pakeičia trūkstamo danties šaknį, išskyrus tai, kad jis nėra gyvybingas.

Danties implanto, dar nesuaugusio su kaulu, atraminės dalies ir prisukto dantuko maketas
Danties implanto, dar nesuaugusio su kaulu, atraminės dalies ir prisukto dantuko maketas
Danties implanto, suaugusio su žandikaulio kaulu, ir prisukto dantuko išorinės bei atidengtos dalies schema
Danties implanto, suaugusio su žandikaulio kaulu, ir prisukto dantuko išorinės bei atidengtos dalies schema

Danties implantas įsukamas pro dantenas į žandikaulio kaulą buvusiojo danties šaknies vietoje ir, suaugęs su žandikaulio kaulu, praktiškai pilnai tęsia prarastojo danties šaknies funkciją, kurios svarbiausia paskirtis, – apsaugoti žandikaulio kaulą nuo jo sunykimo, arba atrofijos. Maisto kramtymo metu, kaip ir nuosavo danties natūrali šaknis, danties implantas stimuliuoja žandikaulio kaulą, taip palaikydamas jo funkciją ir neleisdamas kaului sunykti.

Dantų implantų garantija visam gyvenimui

Įsriegtas į dantenas Nobel Biocera implantas per 3-6 mėn. tvirtai suaugęs su žandikaulio kaulu, vietoje buvusios danties šaknies patikimai laiko danties vainikėlį visą likusįjį žmogaus gyvenimą.

Nobel Biocare įsriegtų dantų garantija galioja apie 70-yje pasaulio valstybių su Nobel Biocare atstovybėmis. Tai reiškia, kad UAB „Angitia“ suteikia galimybę prireikus nemokamai kreiptis į bet kurios pasaulio valstybės odontologijos klinikas, dirbančias su Nobel Biocare dantų implantais.

Tai labai palanku su mūsų klinikoje įsriegtais dantų implantais keliaujantiems po kitas užsienio šalis arba jose apsigyvenusiems ilgesnį laiką.

Dantų implantų garantija galioja net ir surizikavusiems ir pabandžiusiems naudotis implantuotais dantimis ne vien maistui kramtyti, bet ir nutikus kitoms problemoms.

Dantų implantai ir jų vainikėlis nepritaikyti naudoti ne pagal paskirtį, todėl dirbtinių dantų nejautrumas gali sudaryti iliuziją, kad šie dantys neįveikiami, tačiau:

  • negalima lankstyti vielų,
  • gliaudyti riešutų,
  • traiškyti kietų kaulų,
  • atidarinėti metaliniais kamšteliais butelių.
dantu-implantai-visam-gyvenimui

Paminėtina, kad odontologijos klinikos, dirbančios su vieno gamintojo dantų implantais negali taisyti kitų įmonių gamintojų implantų, nes neturės reikiamų įrankių: kiekvienos dantų implantų įmonės gamintojos implantams yra pritaikyti būtent tos pačios įmonės visi implantavimui būtini įrankiai ir priemonės. Todėl labai svarbu pasidomėti dantų implantų gamintojo patikimumu.

UAB „Angitia“ klinikoje Jums galime padėti, atlikdami įvairias chirurgines bei protezavimo procedūras ir su kitų žinomų gamintojų dantų implantais, nes turime įvairių gamintojų įrankių bei darbo su jais patirties  pvz., 3i, Astra tech, Straumann, Ancylos, Biohorizons

Praradus nuosavą vieną ar daugiau dantų arba atsiradus problemų su Nobel Biocare bei kitų ženklų dantų implantais, – Jūsų laukia odontologijos klinika Kaune UAB „Angitia“.