Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – 1 diena užuot 6 mėnesiai

Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – 1 diena užuot 6 mėnesiai

Ilgieji skruostikauliniai dantų implantai „Zygoma“ yra operatyviausias dantų implantavimo būdas sunykusiame viršutiniame bedančiame žandikaulyje. Šio unikalaus patentuoto Nobel Biocare išradimo dėka nereikia priauginti trūkstamos žandikaulio kaulo dalies, būtinos įprastai dantų implantacijai. Todėl procedūros trukmė sumažėja nuo 6–10 mėn. iki…1 (vienos) dienos.

Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – 1 diena užuot 6 mėnesiai

Ilgieji skruostikauliniai dantų implantai „Zygoma“ pirmą kartą implantuoti 1990 m. Švedijoje. Unikali patentuota Nobel Biocare naujovė, daugeliu atvejų pakeitusi sudėtingas kaulo priauginimo procedūras, pasiteisino 100% ir žaibiškai išpopuliarėjo. Šiandien ilgieji dantų implantai plačiai taikomi viso pasaulio odontologijos klinikose, dirbančiose su Nobel Biocare ženklo implantais.

Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas ir implantuojantis odontologas Mindaugas Gaučys, dirbantis klinikoje nuo 1994 m., pradėjo taikyti ilguosius dantų implantus savo pacientams vienas pirmųjų Pabaltijyje.

Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – 1 diena užuot 6 mėnesiai
Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – 1 diena užuot 6 mėnesiai
Viršutinio žandikaulio dantų protezai ant „Zygoma“ implantų „Visi ant 4“ sistemoje

Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – fantastiškas sprendimas, kai dėl viršutinio žandikaulio kaulo atrofijos nėra galimybių įsriegti įprastus danties implantus. Tačiau trūkstamo kaulo kiekis dar nekelia problemų paties žandikaulio funkcijai. Ir esama veido išvaizda bei sprendimas be kaulo priauginimo operacijos išsyk sriegti ilguosius implantus tinka pacientui.

Veido bruožų atkūrimui reikalingi dantys. Dantų atkūrimo variantai sunykusiame viršutiniame žandikaulyje su ilgaisiais skruostikauliniais dantų implantais „All-on-4“ (visi ant 4) sistemoje ir be jų:

  • Jeigu žandikaulyje yra likę tik keli dantys, juo labiau – ne visaverčiai, o visus dantis norima atkurti greitai ir paprastai – keli nevisaverčiai dantys išraunami, ir visas dantų lankas atkuriamas per vieną dieną su ilgaisiais dantų implantais „All-on-4“ sistemoje.
  • Jeigu viršutiniame žandikaulyje likę dantų daugiau, juo labiau – sveiki, kuriuos verta išsaugoti, tuomet ties prarastais dantimis atkuriamas žandikaulio kaulas ir trūkstamų dantų vietoje sriegiami implantai. Esminis ilgųjų skruostikaulinių dantų implantų privalumas – jų įsriegimo operatyvumas ir procedūros paprastumas: nereikia nei kaulo priauginimo, nei sinuso pakėlimo operacijos. Įsriegus šiuos tvirtus ir patvarius „Zygoma“ dantų implantus į skruostikaulį, galima iš karto tvirtinti laikinąjį dantų tiltą kaip įprasto implantavimo metu.

Suaugus ilgiesiems dantų implantams su jų aplinkos kaulu, tvirtinami individualiai pagaminti nuolatiniai dantys, idealiai atitinkantys konkretaus paciento žandikaulių artikuliaciją ir visas galimas žandikaulių padėtis.

Ilgieji dantų implantai „Zygoma“ – 1 diena užuot 6 mėnesiai
Ilgieji skruostikauliniai dantų implantai sriegiami tik viršutiniame nykstančiame žandikaulyje „Visi ant 4“ sistemoje

Ilgųjų dantų implantų „Zygoma“ kryptis bei padėtis žandikaulyje kartu su dirbtinių dantų vainikėlių spalva ir forma maketuojama skaitmeninių technologijų pagalba, todėl dantų lankas atgaminamas kaip buvusiųjų dantų. Jei prarasti dantys buvo netaisyklingos formos, dirbtiniai dantys ant ilgųjų implantų gaminami taisyklingi, todėl visada atrodo tvirti, sveiki, balti ir gražūs.

Ilgųjų skruostikaulinių dantų implantų „Zygoma“ yra plačios pritaikymo galimybės: juos galima sutvirtinti sija – tuomet konstrukcija bus dar patvaresnė; galima derinti su trumpaisiais dantų implantais „Visi ant 4“ sistemoje ir pan. Pažangi ir operatyvi viršutinio žandikaulio dantų implantacija ilgaisiais skruostikauliniais dantų implantais yra sprendimas, grąžinantis vyresniojo amžiaus žmonėms visavertį gyvenimą, šypseną ir džiaugsmą.

Facebook