Originali, ekonomiška sistema „Visi ant 4“

Originali, ekonomiška sistema „Visi ant 4“

Dantų implantavimo technologijos,
tarsi „pergudravusios“ natūralią žmogaus burnos anatomiją
leidžia sriegti mažesnį dantų implantų kiekį,
nei tvirtinamų ant jų dantų

Paskaičiuota, kad žmogaus visi nuosavi dantys, kol jie neprarasti, „sutaupo“ apie 40 500 EUR; ši kaina prilygtų optimaliam kainos vidurkiui, įsriegus danties implantą po kiekvienu danties vainikėliu ir atkūrus identišką struktūrą kaip nuosavų dantų, juos praradus. Esmė – nuosavas dantis be savo šaknies neegzistuoja, tačiau unikalių atkuriamosios implantologijos išradimų dėka ir taupant paciento piniguss, sriegti danties implantą po kiekvienu vainikėliu nebūtina.

„Visi ant 4“ (All-on-4) – pirmojo pasaulyje dantų implantų gamintojo „Nobel Biocare“ sukurta pirmoji patentuota abiejų žandikaulių dantų implantavimo sistema, kurios dėka kiekvieno žandikaulio dantų lankai tvirtinami ant 4 (keturių) dantų implantų.

Po vieno apsilankymo pas implantuojantįjį „Angitia“ odontologą pacientas iškeliauja su visais tvirtais ir estetiškais laikinais dantimis, galinčiais tarnauti ir keletą metų. Laikinų dantų lankas savo išvaizda ir tvirtumu praktiškai nesiskiria nuo nuolatinių dantų, tik laikini labiau imlūs dažančio maisto bei gėrimų spalvai.

Originali, ekonomiška sistema „Visi ant 4“
Viršuje – viršutinio žandikaulio laikinas „Visi ant 4“ dantų lankas, naudojamas, kol gaminami nuolatiniai dantys
Apačioje – apatinio žandikaulio nuolatinių dantų lankas ant 4 implantų

Standartiškai laikinais dantimis naudojamasi, kol po implantacijos visiškai sugyja žandikaulio kaulas, ir gaminami nuolatiniai dantys. Tai labai operatyvus ir ekonomiškas dantų atkūrimo būdas, ypač vyresniojo amžiaus senjorams.

Pažymėtina, kad šiuo metu jau ir kiti dantų implantų gamintojai pagaliau pripažino ir pradėjo siūlyti panašius sprendimus, nors prieš tai šis metodas buvo labai kritikuojamas. Tačiau būtent „All-on-4“ sistema su Nobel Biocare implantais yra geriausiai ištirta ir dokumentuota nuo 1990 m.

  • Apatiniame žandikaulyje dantys pradėti implantuoti „All-on-4“ sistema nuo 1993 m. šio metodo išradėjo profesoriaus Paulo Malo klinikoje Portugalijoje, o viršutiniame žandikaulyje – nuo 1996 m.
  • Pasauliui pristatytas kaip visiškai patikrinta ir veikianti „Visi ant 4“ bedančių žandikaulių implantavimo sistema kartu su prekės ženklu nuo 1998 m.
  • Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ pacientams originali „Visi ant 4“ sistema pradėta taikyti nuo 2006 m.

Originali bedančių žandikaulių dantų implantavimo sistema „Visi ant 4“ (All-on-4“) nuolat tobulinama. Šios sistemos išradėjas profesorius Paulo Malo savo klinikos Mokymo centre rengia mokymus viso pasaulio implantuojantiems odontologams, dirbantiems su Nobel Biocare dantų implantais ir savo darbe pasiekusiems gerų rezultatų. Prof. Paulo Malo klinikoje ne kartą gilino savo teorines bei praktines žinias ir implantuojantis odontologas Mindaugas Gaučys.

Originali, ekonomiška sistema „Visi ant 4“
„Angitia“ klinikos vadovas Mindaugas Gaučys kartu su „All-on-4“ išradėju prof. Paulo Malo jo paties klinikos Mokymo centre Lisabonoje. Dešinėje – prof. P. Malo klinika ir M. Gaučys, atvykęs išgirsti naujausių žinių iš paties išradėjo lūpų; 2017 m. lapkričio 29 d.

Džiugu, kad profesorius Paulo Malo vertingomis žiniomis ir patirtimi dalijasi ne tik savo klinikos mokymo centre Lisabonoje, bet ir atvykęs į Nobel Biocare atstovybę Vilniuje. Išgirsti naujausius „All-on-4“ sistemos pritaikymo niuansus iš paties išradėjo lūpų – neįkainojama vertybė. Tad šių kursų nepraleidžia ir „Angitia“ klinikos implantuojantis odontologas M. Gaučys.

Originali, ekonomiška sistema „Visi ant 4“
  • 2001-2011 m., – lygiai 10 metų – vyko kontroliuojami apatinio žandikaulio klinikiniai tyrimai ir 5 metus (nuo 1996 m.) – kontroliuojami viršutinio žandikaulio tyrimai.
  • Kontroliuojami tyrimai vyksta nuolat, ir 2015 m. 34-iuose atliktuose tyrimuose jau dalyvavo 2000 pacientų.
  • Tyrimai griežtai protokoluojami, ir „Visi ant 4“ metodika implantuoti 2000 rezultatų yra oficialiai statistiškai apibendrinti bei paskaičiuoti sėkmingo implantavimo procentai: apatinio žandikaulio – 98,1 %, viršutinio – 98 %.
  • Daugiau apie tyrimus

Jaunesniojo ir vidutiniojo amžiaus pacientams, netekusiems visų apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų, dirbtinius dantis rekomenduojama tvirtinti atitinkamai ant 6-10) šešių – dešimties) implantų. Nes jaunesniųjų žmonių yra intensyvesnis kramtymo krūvis ir, tikėtina, kuo pacientas jaunesnis, tuo ilgesnis jo laukia gyvenimas.

Originali, ekonomiška sistema „Visi ant 4“
Viršutinio žandikaulio visi dantys ant 6 (šešių) implantų - idealus sprendimas, ypač – jaunesniems žmonėms
Apatinio žandikaulio visi dantys ant 5 (penkių) implantų, rekomenduojami atsižvelgus į žmogaus amžių ir žandikaulio būklę

Abiejų žandikaulių dantų implantavimo „Visi ant 4“ sistemos galimybės leidžia sriegti danties implantus nebūtinai po kiekvienu danties vainikėliu, tad šis sprendimas ženkliai sumažina pačių dantų implantų kiekį, todėl sumažėja ir implantavimo kaina pacientams.

Tačiau pagal klientų galimybes visada rekomenduojame kuo mažesnius tarpus tarp dantų implantų, nes kuo mažesni tarpai, tuo yra tvirtesnė, stabilesnė, patvaresnė konstrukcija. Bet kuriuo atveju kiekvieno paciento svajonė susigrąžinti abiejų žandikaulių tvirtus, estetiškus baltus dantis „Visi ant 4“ (All-on-4) Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“ tampa realybe. Juo labiau, kad visiems Nobel Biocare dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Facebook