Nudilę dantys, perplombavimas

Priklausomai nuo žmogaus individualaus gyvenimo būdo ir paveldėtų savybių, kartu su metais gali nusidėvėti, dilti dantų paviršius ir apsinuoginti danties kaklelis ties dantenomis.

Nudilę dantys

Dylantis dantų paviršius tampa jautresniu ir įtakoja sąkandį. Pakitęs, netaisyklingas sąkandis, savu ruožtu, spartina dantų paviršiaus tolesnį dilimą. Nudilusiose vietose pridedamos estetinės plombos, apsaugančios atviras vietas nuo išorinio temperatūros poveikio ir tolesnio dilimo.

Nudilusi iltinių dantų apatinė dalis, galimai nuskilęs priekinio danties kampas, seniai atlikta burnos higiena
Tie patys dantys nuvalyti nuo apnašų, išbalinti ir estetiniu plombavimu puikiai atkurtos nudilusios vietos

Dantys apnuogintais kakleliais

Vyresniojo amžiaus žmonių dažnai susitraukia dantenos, dėl to apsinuogina dantų kakleliai ir, būdami atviri, pamažu dyla.

Pastebėjus pirmuosius dylančiųjų dantų požymius ar pajutus didesnį dantų jautrumą karštam arba šaltam gėrimui bei maistui, prašome atvykti į odontologijos kliniką  „Angitia“.  Patyrę mūsų odontologai specialiomis priemonėmis apsaugos dantų paviršių nuo tolesnio dilimo ir temperatūros svyravimų tiesioginio poveikio.

Nereikia laukti, kol dantys taps labai jautrūs šaltam ar karštam gėrimui ir maistui, nes tuomet nusidėvėjusio dantų paviršiaus bei apsinuoginusių jų kaklelių atstatymas estetinio plombavimo pagalba taps ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis. Pajutus pirmuosius padidinto dantų jautrumo požymius, kviečiame atvykti į Kauno odontologijos kliniką UAB „Angitia“.

Dantų pergydymas ir perplombavimas

Jei dantis išgydytas nekokybiškai, – jame išlikę mikroorganizmai arba operatyviai įsikūrę buvusios plombos vietoje suaktyvina veiklą, ir tenka dantį pergydyti.

Atsakingai konstatuojame, kad mūsų odontologijos klinikos gydytų dantų pergydyti praktiškai netenka. Dėl įvairių priežasčių įvairių paslaugų kokybė yra įvairi, tad ne išimtis ir odontologijos sritis. Odontologijos paslaugų kokybė yra išskirtinai svarbi, nes nekokybiško gydymo rezultate galima prarasti dantis.

Jei kuris nors odontologas linkęs dažnai plombuoti tą patį Jūsų dantį, – siūlome nelaukti, kol danties liks tiek, kad padės tik karūnėlė. Prašome atvykti į mūsų kliniką, ir problemos baigsis.

Kiekvieną kartą plombuojant iš naujo, dantį tenka gręžti ir šiek tiek nudilinti, kol ilgainiui gydomo danties lieka labai nedaug.

Ilgalaikę estetinio dantų plombavimo kokybę garantuoja Kauno odontologijos klinikos UAB „Angitia“ daugiau nei 20 metų praktinio darbo gydytojų patirtis.