Dantų protezavimas

Sveiki, balti ir gražūs dantys – svarbi kiekvieno žmogaus visaverčio gyvenimo sąlyga nuo ankstyvosios vaikystės iki gilios senatvės. Dantų trūkumas kelia nemažai rūpesčių. Tenka vengti kai kurių patiekalų, nesinori pernelyg daug išsižioti, o tai trukdo kasdieniam bendravimui. Ką ir kalbėti apie ilgalaikes pasekmes, tokias kaip veido formos pakitimas.

Deja, gerėjančių gyvenimo sąlygų bei nenatūralių, perdirbtų, o ypač saldžių maisto produktų tendencija smogia tarsi bumerangu žmonių sveikatai, neaplenkdama ir dantų. Tai viena priežasčių, dėl kurių tenka atkurti dantis vis jaunesniems pacientams, pradedant pačių mažiausiųjų pieniniais dantukais.

Dantų protezavimas – tai prarastų dantų atkūrimas patvariais dirbtiniais, savo spalva, dydžiu, forma ir išvaizda nesiskiriančiais nuo natūralių dantų arba dar gražesniais už prarastus. Šią puikią atkūrimo galimybę užtikrina šiuolaikinės bemetalės keramikos naujausios ir pažangiausios skaitmeninės technologijos, prieinamos UAB „Angitia“ odontologijos klinikos pacientams.

Protezai skiriami į išimamus ir fiksuotus. Ir nors galima klasifikuoti ar pateikti bendras gaires, beveik visi protezavimo sprendimai yra sąlyginai individualūs

Atkurti dantis? Padaryti juos tokius gražius kaip natūralūs ar net gražesnius? Sugrąžinti ne vien tobulą estetiką, bet ir šimtaprocentinį funkcionalumą? Daugiau nei 25 metus Kaune veikiančios odontologijos klinikos „Angitia“ specialistams tai yra kasdienis darbas. Nuolat tobulinamės ir vis kaupiame patirties bagažą, kurį skiriame Jūsų dantų būklei palaikyti ir gerinti.

Dantų ėduonis – 21-ojo amžiaus rykštė, pasirenkanti vis jaunesnes savo aukas
Dantų ėduonis – 21-ojo amžiaus rykštė, pasirenkanti vis jaunesnes savo aukas

Kaip išspręsti problemą ir vėl šypsotis be kompleksų? Kaip susigrąžinti visavertes dantų funkcijas? Galite kreiptis į Kaune įsikūrusios odontologijos klinikos „Angitia“ gydytojus. Čia taikant modernius metodus ir naudojant kokybiškas medžiagas kruopščiai pritaikomi dantų protezai.

 

Tiesa, nors protezavimo pajėgumai gerąja prasme stulbinami, mažiausiai investicijų reikalauja profilaktinė dantų apžiūra arba savalaikis vizitas pas odontologą, vos pastebėjus pirmuosius dantų ėduonies požymius. Dirbame Kaune ir esame pasiruošę kruopščiai patikrinti bei sutvarkyti burnos ertmės negalavimus. Kviečiame apsilankyti.