Danties rovimas

Reikia traukti dantį ir nežinote, kuo pasitikėti? O galbūt dantis akivaizdžiai pažeistas ir nesate įsitikinę, ar įmanoma išgydyti? Šiuos ir kitus klausimus išspręsti padės UAB „Angitia“ Kaune. Čia dedamos visos pastangos Jūsų burnos ertmės sveikatai, o kai nelieka kitos išeities, dantis be skausmo išraunamas.

Danties rovimas pagal pobūdį ir sudėtingumą skirstomas šias kategorijas:

  • Paprastas danties rovimas
  • Protinio danties rovimas
  • Retinuotų, arba susiformavusiųjų, bet neišdygusiųjų, dantų pašalinimas
  • Virškomplektinių dantų pašalinimas
  • Vaikų pieninių dantukų rovimas

Visais atvejais svarbu, kad rovimo procedūrą atliktų patyręs specialistas ir nepažeistų žandikaulio kaulo sienelių.

Kiekvienas traukimas reikalauja profesionalumo ir įsigilinimo į situaciją. Jei būklė sudėtingesnė ir reikia suplanuoti, sutarsime dėl patogaus laiko. Nevienodo pobūdžio ir sudėtingumo rovimas taip pat susijęs su skirtingomis rekomendacijos (pavyzdžiui, naudoti skalavimo skystį ar nenaudoti). Kad procesas ir laikotarpis po jo nekeltų rūpesčių, pasitikėkite Kauno odontologais. Čia klinikoje „Angitia“ ypač atsakingai šalinami nebeišgydomi dantys, traukiami protiniai, retinuoti, virškomplektiniai ir pieniniai vaikų dantukai.

Kad ir kokių neaiškumų kiltų ar norėtumėte atidaus įvertinimo, kreipkitės jau dabar.

Beje, siūlome nedelsti, jei dantys atrodo sveiki ir tvirti, bet imate pastebėti pirmuosius diskomforto požymius (pavyzdžiui, pajuntate skausmą). Gydymas laiku – tai investicija į dabarties ir ateities sveikatą. Ir dantų šalinimo išvengimas.