Visi ant keturių (All-on-4)

UAB „Angitia“, viena seniausiai veikiančiųjų odontologijos klinikų Kaune, naudoja unikalią Nobel Biocare metodiką All-on-4, kurios dėka dantys atkuriami vieno apsilankymo mūsų klinikoje metu. Ir kiekvieno svajonė turėti ne tik sveikus ir baltus, bet ir amžinus dantis šioje Kauno klinikoje tampa realybe.

Praradusiųjų visus dantis, arba bedančių žandikaulių, implantavimo unikalus sprendimas – All-On-4, arba „visi ant keturių“. Tai reikštų, kad visų prarastų dantų vainikėliai, arba tiltas, tvirtinamas ant keturių dantų implantų, ir po vieno apsilankymo UAB „Angitia“ odontologijos klinikoje pacientas iškeliauja su visais dantimis, nors ir laikinais. Galutiniai dantų protezai pagaminami per keletą mėnesių. Tai labai operatyvus ir ekonomiškas dantų atkūrimo būdas, ypač vyresniojo amžiaus senjorams.

all on 4

Apatinių žandikaulio dantų tvirtinimo ant 4 implantų All-on-4 (Visi ant keturių) metodika

Pažymėtina, kad šiuo metu jau ir kiti implantų gamintojai pagaliau pripažino ir pradėjo siūlyti panašius sprendimus, nors prieš tai šis metodas buvo labai kritikuojamas. Tačiau būtent All-On-4 metodika su Nobel Biocare implantais yra geriausiai ištirta ir dokumentuota nuo 1990 m., o mūsų klinikoje atliekama jau nuo 2006 m.

Apatiniame žandikaulyje dantys pradėti implantuoti All-On-4 metodika nuo 1993 m. šio metodo išradėjo profesoriaus Paulo Malo klinikoje Portugalijoje, o viršutinio žandikaulio – nuo 1996 m. Angitia klinikos pacientams implantavimo metodika „Visi ant 4“ pradėta taikyti nuo 2006 m.

  • Pasauliui pristatytas kaip visiškai patikrintas ir veikiantis „Visi ant 4“ bedančių žandikaulių implantavimo metodas kartu su prekės ženklu nuo 1998 m.
  • 2001-2011 m., – lygiai 10 metų, – vyko kontroliuojami apatinio žandikaulio klinikiniai tyrimai ir 5 metus (nuo 1996 m.) – kontroliuojami viršutinio žandikaulio tyrimai.
  • Kontroliuojami tyrimai vyksta nuolat, ir 2015 m. 34-iuose atliktuose tyrimuose jau dalyvavo 2000 pacientų.
  • Tyrimai griežtai protokoluojami, ir 2000 implantuotų „Visi ant 4“ metodika rezultatai oficialiai statistiškai apibendrinti bei paskaičiuoti sėkmingo implantavimo procentai: apatinio žandikaulio – 98,1%, viršutinio – 98 %.
Visi dantys ant keturių implantų – idealus sprendimas vyresniojo amžiaus žmonėms, neturintiems dantų arba turintiems išimamus dantų protezus
Visi dantys ant šešių implantų - idealus implantavimo sprendimas visais kitais atvejais, o ypač - jaunesniojo bei vidutiniojo amžiaus žmonėms

Jaunesniojo amžiaus pacientams, netekusiems visų apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų, dirbtinius dantis rekomenduojama tvirtinti ant 6-10 implantų. Nes jaunesniųjų žmonių yra intensyvesnis kramtymo krūvis ir, tikėtina, kuo pacientas jaunesnis, tuo ilgesnis jo laukia gyvenimas.

Viršutiniame žandikaulyje 6 -ių implantų atramos, nors pritvirtintų ant implantų karūnėlių gali būti dvigubai daugiau
Apatinio žandikaulio visi dantys gali būti tvirtinami ant 5-ių dantų implantų

Paminėjome realias technines odontologijos galimybes, leidžiančias sriegti danties implantą nebūtinai po kiekvienu danties vainikėliu, nes šis sprendimas ženkliai sumažina pačių dantų implantų ir jų implantavimo kainą. Tačiau pagal klientų galimybes visada rekomenduojame kuo mažesnius tarpus tarp implantų, – kad konstrukcija būtų tvirtesnė, stabilesnė, patvaresnė.