Vieno-kelių dantų implantavimas

Šiandien visai nesvarbu, ar jums trūksta vieno danties ir reikia tik vieno danties implanto, ar jums reikia atkurti kelis arba visus dantis, – patyrę UAB „Angitia“ Kaune dantų gydytojai implantologai mūsų pacientams padeda visais atvejais. Implantacijos procedūrų sėkmė yra apie 99,20%, o patiriamas diskomfortas panašus, kaip ir danties plombavimo metu, nes implantuojama pritaikius vietinę nejautrą.

Nuolatiniai dantys ant implantų, visiškai nesiskiriantys nei spalva, nei forma nuo nuosavų aplinkinių dantų, pagaminami 3-8 mėn. po danties implanto įsriegimo.

Kol nuolatiniai dantys gaminami, pacientui prisukamas laikinas dantukas, praktiškai visiškai pakeičiantis nuosavo danties funkciją. Nes dirbtiniai dantys modeliuojami skaitmeninių technologijų pagalba, kurios užtikrina labai aukštą dantų ar jų vainikėlių tikslumą ir gražią išvaizdą būtent kiekvieno paciento individualiu atveju konkrečiai burnos situacijai.

Vieno danties implantavimas

Vienas implantas, ant kurio prisukamas dirbtinis dantis, savo forma, dydžiu, spalva ir išvaizda nesiskiriantis nuo kitų dantų.

Priklausomai nuo individualios situacijos, dantys gali būti implantuojami ir tą pačią dieną, ir procesas su pertraukomis gali užtrukti kelis mėnesius. Tačiau visais atvejais Nobel Biocare dantų implantų garantija suteikiama visam gyvenimui.

Vieno danties implantavimas – vienas implantas, viena atrama, vienas dantukas

Kelių dantų implantavimas

Jeigu dantys iškritę vienas šalia kito, nebūtina kiekvieną dantį sriegti ant atskiro implanto, – galima įsukti du implantus ir ant jų pritvirtinti kraštinius dirbtinio dantų tilto dantis, arba dantų protezus.

Tačiau dantų tilto su daugiau nei dviem tarpiniais dantimis be implantų nesiūlome, nes kuo daugiau dantų turi implantus, tuo tvirčiau ir stabiliau tie dantys fiksuojami.

Kelių iš eilės prarastų dantų implantavimas: trijų dirbtinių dantukų tiltas ant dviejų implantų