Vaikų dantų gydymas

Kaip ir suaugusiųjų, taip ir vaikų dantukų gydymo svarbu neuždelsti ir kreiptis į odontologus laiku. Tačiau ką daryti, jei vaiką kamuoja odontologų baimė? Kaip pasakyti, kad dantukais reikia rūpintis? Šiuo atveju odontologas turi gebėti bendrauti su mažaisiais. Aukštos odontologo kvalifikacijos nepakanka.

Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“ dirba patyrę vaikų dantukų gydytojai, švelniai bendraujantys su mažaisiais pacientais, kvalifikuotai ir atsargiai apžiūrintys bei gydantys dantukus.

Odontologijos klinikoje „Angitia“ atliekamos šios odontologinės procedūros:

  • Vaikų dantų ligų profilaktika
  • Vaikų dantų būklės diagnostika
  • Vaikų dantų gydymas, plombavimas
  • Vaikų dantų beskausmis rovimas

Pirminės profilaktinės apžiūros metu gydytojas odontologas paaiškina vaikučiui ir jo tėveliams, kaip taisyklingai prižiūrėti ir valyti dantukus, atkreipia tėvelių dėmesį į galimą netaisyklingą dantų dygimą bei žandikaulių vystymąsi. Visa tai svarbu, kad būtų galima laiku imtis prevencijos priemonių.

Kokius „namų darbus“ turėtų atlikti tėvai? Reikėtų, kad mažasis pacientas žinotų, kokiu tikslu vykstama pas odontologą. Juk apžiūra (ir gydymas, jei reikia) – tai dantukų apsauga. Kai vaikas tai supranta, dantukų būklės diagnostika žymiai paprastesnė.

Ar tai būtų plombavimas, ar beskausmis rovimas, ar bet koks kitas taisymas, mūsų odontologai atsakingai vertina kiekvieną situaciją, kad vaiko burnos ertme būtų tinkamai pasirūpinta, o patirtis apsilankius klinikoje būtų kuo geresnė. Juk vaikystėje išugdyti įpročiai ir deramas dėmesys sveikatai – tvirtas tolesnio gyvenimo pamatas.

Kilus klausimų ar norėdami sutarti dėl vizito, susisiekite.