Unikali „Trefoil“ sistemos naujovė

„Trefoil“ yra unikali Nobel Biocare patentuota odontologijos naujovė,
žyminti naują odontologijos istorijos etapą.
Šuolišku proveržiu atvėrusį naujas dantų implantavimo galimybes
daugeliui viso pasaulio žmonių.

„Trefoil“ sistemos unikalumas

Žmonėms, anksčiau negalėjusiems sau leisti operatyviai ir nebrangiai atkurti viso bedančio apatinio žandikaulio dantų, – nuo 2017-ųjų spalio 21 d. problemą sprendžia „Trefoil“ sistema, kurios esmė:

  • Apatinio bedančio žandikaulio visiškas ir galutinis atkūrimas su nuolatiniais dirbtiniais dantimis ant 3-jų implantų.
  • Visiška ir galutinė dantų implantacija atliekama vieno apsilankymo pas odontologą metu.
  • Konstrukcijos unikalumas beveik du k. sumažina jos gamybos savikainą, palyginus su ligšiolinėmis apatinio bedančio žandikaulio implantavimo metodikomis.
  • Suteikiama viso gyvenimo dantų implantų garantija.

Šis unikalus, modernus sprendimas buvo sukurtas pirmaujančios pasaulyje odontologijos technologijų įmonės „Nobel Biocare“ . Testuojamas paskutinius penkerius metus keturiuose skirtinguose žemynuose – Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje ir Australijoje.

Gavus ypač sėkmingus kontroliuojamų tyrimų ir bandymų rezultatus, „Trefoil“ sistema buvo pristatyta š. m. spalio mėn. Frankfurte prie Maino specialiame seminare, surengtame pirmajai 50-ies pasaulio odontologų grupei.

Pakviestųjų tarpe – ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas Mindaugas Gaučys. Patyręs odontologas implantuotojas, per 23 m. dantų gydymo ir 18 m. dantų implantavimo laikotarpį, pasiekęs puikių savo darbo rezultatų, atitinkančių aukštus šio ženklo dantų implantų gamintojo kriterijus.

Viso pasaulio 50-čiai  implantuojančiųjų patyrusiųjų odontologų, išklausiusiųjų ir įsisavinusiųjų seminaro teorinę dalį bei sėkmingai atlikusiųjų praktines užduotis, buvo suteikti sertifikatai. Taip pat oficiali teisė taikyti „Trefoil“ implantavimo sistemą savo pacientams.

„Trefoil“ sistemos privalumai pacientams

„Trefoil“ sistemos konstrukcijos pagrindas yra iš anksto pagaminti apatinio žandikaulio dantų tvirtinimo protezai. Jie yra su specialiomis, prie kiekvieno paciento žandikaulio individualios formos prisitaikančiomis jungtimis. Todėl nebelieka poreikio kiekvieno protezo gaminti pagal individualų užsakymą, ir tai sumažina šio implantacijos metodo kainą ir sutaupo laiką.

Estetiškas, lengvai prižiūrimas sniego baltumo dirbtinių dantų tiltas patikimai tvirtinamas ant trijų „Trefoil“ implantų
Trefoil dantys
Tinkamai prižiūrimi tvirti ir švarūs naujieji dantys tarsi nuosavi kramto maistą, nevaržo šypsenos ir išlieka patrauklūs visą gyvenimą

„Trefoil“ sistemą sudaro keli komponentai. Pagrindinis jų yra kieto, tvirto ir lengvo, nesukeliančio alergijos titano „Trefoil“ dantų tilto karkasas su sija ir daugybe preciziškai subalansuotų, mikrono tikslumu pagamintų detalių. Jų dėka ši konstrukcija prisitaiko prie kiekvieno individualaus žandikaulio reikiama horizontalia bei vertikalia kryptimis ir pasvirimo kampu.

Dantų implantai sukurti taip, kad perimtų ir tęstų prarastų dantų šaknų funkcijas, atlaikytų kramtymo metu tenkantį krūvį ir stimuliuotų žandikaulio kaulą, apsaugodami jį nuo atrofijos. Svarbi danties implanto dalis – kūgio formos jungtis bei minkštasis mechaninio audinio žiedas, užtikrinantis tvirtą dirbtinių dantų ant implantų fiksaciją.

Tvirtas baltų dantų vainikėlių tiltas gaminamas iš labai tvirto balto cirkonio bazinės dalies ir individualios, kiekvieno paciento žandikaulio lankui tinkamą dantų formą atkuriančios estetiškos akrilo apdailos.

Apatinio bedančio žandikaulio dantų implantavimo „Trefoil“ sistema visa procedūra, – nuo protezo parengimo laboratorijoje iki pabaigtos implantavimo operacijos, – gali užtrukti ne ilgiau 6 – 8 val. Vos po kelių valandų pacientas gali džiaugtis naujais, tvirtais ir patvariais estetiškais nuolatiniais dantimis su viso gyvenimo dantų implantų garantija. Implantavimo metu nebelieka laikinų dantų vainikėlių ir implantų sugijimo su kaulu laikotarpių, anksčiau besitęsiančių gydytojo priežiūroje 6 – 8 mėn. mėnesius. „Trefoil“ mėnesių trukmę sutrumpina iki pan. trukmės išraiškos valandomis.

Unikalūs „Trefoil“ privalumai beveik dvigubai sumažina sistemos savikainą ir tuo pačiu – galutinę visos implantavimo procedūros kainą, palyginus su kitais fiksuotų dantų vainikėlių ant atskirų dantų implantų sprendimais.

Garantija suteikiama visam gyvenimui

Kaip ir visiems Nobel Biocare gamintojo dantų implantams. Galioja 70-je pasaulio šalių- Nobel Biocare atstovybių, – kuriose, tikėtina, yra ne viena odontologijos klinika, dirbanti su šio gamintojo dantų implantais ir, suprantama, visais reikalingais priedais. Įvykus nelaimingam atsitikimui (pvz., dantų trauma, pabandžius kąsti neįkandamą daiktą ir pan.), – garantija galioja, o „Trefoil“ konstrukciją pataisyti arba pakeisti yra daug paprasčiau už kitus fiksuotus sprendimus.

Ši naujovė yra laikoma didžiuliu odontologijos šuoliu apatinio bedančio žandikaulio dantų implantavimo praktikoje. Ji  žymi naują odontologijos istorijos etapą ir atveria naujas galimybes daugybei viso pasaulio žmonių.