Sudėtingesnis ir brangesnis gydymas

Apleistų gendančių dantų laukia ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis gydymas

Įsisenėjusį kariesą sudėtingiau gydyti, pacientui tenka ne kartą lankytis pas stomatologą, todėl procesas užtrunka ženkliai ilgiau, nei atvykti vieną kartą su smulkiu karieso, arba dantų ėduonies, pažeidimu.

Jei smulki karieso dėmelė negydoma, – tik laiko klausimas, kada sunaikins kietuosius danties paviršiaus sluoksnius ir šaknų kanalais atvers laisvą kelią infekcijai.

Sulaukus, kol kariesas, arba dantų ėduonis, pažeidžia dantis giliau, laukia ilgesnis ir sudėtingesnis dantų kanalų gydymas.

Uždelstas dantų gydymas brangesnis už savalaikį gydymą arba profilaktinę apžiūrą

Be išvardintų nepalankių uždelsto dantų gydymo pasekmių yra svarbi ir dantų gydymo kaina.

Suprantama, – kuo vėliau pradedama gydyti išgedusius dantis, – tuo gydymas bus sudėtingesnis, labiau imlus laikui ir brangesnis.

Sveiki, balti, gražūs dantys – ne tik neįkainojama kiekvieno mūsų visaverčio gyvenimo kokybės sąlyga, bet ir sutaupytas biudžetas.

Todėl linkime ne taupyti pinigus dantims realioje taupyklėje, bet sistemingais savo apsilankymais pas stomatologą, kol dantys dar sveiki arba beveik sveiki.

Tuomet nuosavų dantų išsaugojimas kainuos ženkliai mažiau, nei jų atkūrimas dirbtiniais pakaitalais, ir tai bus ilgalaikė finansinė investicija į savo sveikatą ir biudžetą.