Straipsniai

Unikalus išradimas – viso žandikaulio dantys per vieną dieną – pateisina lūkesčius

2018 m. liepos 2 d

Sakoma, kad lūkesčiai mažina džiaugsmą, tačiau „Trefoil“ sistema pateisina ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ ilgamečio vadovo odontologo Mindaugo Gaučio, ir jo pacientų lūkesčius. Juk tai – unikalus patentuotas apatinio bedančio žandikaulio dantų atkūrimas švediškais dantų implantais per vieną dieną už beveik perpus žemesnę kainą nei kitų metodikų.

Patyręs odontologas pataria protinių dantų neskubėti rauti: papasakojo apie mažai kam žinomą jų panaudojimą

2018 m. gegužės 9 d

Yra nuomonių, kad protiniai dantys neatlieka jokios funkcijos ir gali tik trukdyti, todėl jie, esą, nereikalingi ir juos derėtų išrauti. Šis požiūris plinta ne tik visuomenėje, bet palaikomas ir kai kurių odontologų.

Odontologas papasakojo, kas atsitinka, kai laiku nepašalinami dantų akmenys

2018 m. kovo 21 d

Tikimės, jog bent kartą odontologo kabinete lankėtės dėl burnos higienos procedūrų. Priešingu atveju arba, jei dantų akmenis šalinate per retai, smarkiai rizikuojate dantų netekti.

Dantis rauti ar taisyti? Odontologas turi kategorišką atsakymą

2018 m. vasario 27 d

„Perskaičius straipsnį apie tai, kad Lietuvoje finansiškai labiau apsimoka dantis rauti nei taisyti, galima pagalvoti, kad kalbama apie dramblių dantis, kurie gali ataugti šešis kartus per visą šių žinduolių gyvenimą. Tačiau, deja, kalba eina apie Lietuvos žmonių dantis”, – sako odontologas-implantologas Mindaugas Gaučys.

Odontologijos klinika „Angitia“ sugrąžina šypsenas brangiems mūsų šalies gyventojams, sugrįžusiems pasisvečiuoti savo Tėvynėje

2018 m. vasario 23 d

Šiais globalizacijos laikais, kai daugelis gyventojų nuolat keliauja po visą Žemės planetą, bet kurioje pasaulio šalyje gali iškilti savalaikės medicinos pagalbos poreikis. Kad Jūsų, taip laukiamų savo šalies gyventojų, dantų rūpesčiai netemdytų šypsenos, Jūsų paslaugoms, – ilgametė Kauno odontologijos klinika „Angitia“.

Kauno klinikos „Angitia“ daktaras – tarp pirmųjų 50-ies pasaulio odontologų, turinčiųjų teisę dirbti su unikalia dantų implantavimo sistema

2018 m. vasario 3 d

Pirmasis pasaulyje švediškų dantų implantų gamintojas ir daugelio naujovių išradėjas, siekdamas gerinti praradusiųjų dantis žmonių gyvenimo kokybę, nuolat organizuoja įvairius seminarus bei mokymus viso pasaulio patyrusiems aukštos kvalifikacijos odontologams – implantologams.

Naujausios žinios – tiesiai iš pasaulinio garso dantų implantavimo metodikų išradėjo jo paties klinikoje

2018 m. sausio 8 d

Naujausia aktualia informacija bei vertinga praktine patirtimi apie bedančių žandikaulių dantų implantavimą „Visi ant 4“ metodika pasidalijo pats jos kūrėjas ir MALO klinikos steigėjas profesorius Paulo Malo.

„Visi ant 4“ bedančių žandikaulių dantų implantavimo privalumai

2018 m. sausio 4 d

2017 m. gruodžio mėn. MALO klinikoje Lisabonoje šios klinikos įkūrėjas ir daugelio dantų implantavimo metodikų išradėjas prof. Paulo Malo dalijosi jo paties sukurtos ir visame pasaulyje pripažintos bedančių žandikaulių implantavimo metodikos „Visi ant 4“ naujausiais pasiekimais.

Klinikos „Angitia“ vadovas – tarp pirmųjų 50-ies pasaulio odontologų, turinčiųjų teisę dirbti su unikalia dantų implantavimo naujove, taupančia pinigus ir laiką

2018 m. sausio 4 d

Tai pasaulinė dantų implantacijos naujovė, apie kurią anksčiau galėjome tik pasvajoti. Šiandien ji žymi naują odontologijos istorijos etapą, atveriantį ženkliai palankesnes dantų implantavimo galimybes daugybei viso pasaulio žmonių, praradusių visus apatinio žandikaulio dantis.

Švediškų dantų implantų „Visi ant 4“ patikimumas: 34 tyrimai, 10 metų trukmė, 2000 pacientų, 98,1% sėkmė

2018 m. sausio 3 d

„Visi ant 4“ – viso bedančio žandikaulio dantų implantavimo ant 4 dantų implantų metodiką, -vieną iš daugelio prof. Paulo Malo svarbių odontologijos išradimų, – klinika „Angitia“ pradėjo taikyti viena pirmųjų Lietuvoje nuo 2006 m. ir šiuo būdu sėkmingai implantuoja iki šiol.

Dantų ir kitos kūno ligos – tarsi nedaloma visuma

2017 m. gruodžio 21 d

Netinkamai prižiūrimi, apleisti ir negydomi dantys yra dosnūs pavojingų sveikatai mikrobų sankaupomis. Nustatyta, kad patogeniniai mikrobai, linkę migruoti į kitus žmogaus organus ar jų sistemas, ir ten sėkmingai įsikūrę, gali sukelti arba paaštrinti kitas įvairias ligas.

Negydomų ir apleistų dantų grėsmė sveikatai

2017 m. gruodžio 20 d

Žmogaus sveikatai pavojingas bet koks ir bet kurioje organizmo vietoje tūnantis infekcijos židinys, juo labiau – galvos srityje. Tipinis aukštos rizikos sveikatai pavyzdys – laiku negydomi, apleisti dantys, kurių pavojaus dalis žmonių reikiamai neįvertina arba apie tai net nesusimąsto.

Ligos, kurias gali sukelti arba paaštrinti negydomų dantų infekcija

2017 m. gruodžio 15 d

Medicininiais tyrimais nustatyta, kad neprižiūrimi dantys, juo labiau, – negydomų dantų infekcijos židiniai, – didina ir kitų ligų atsiradimo riziką. Viena dažniausių dantų ligų, o tuo pačiu, – ir viso organizmo infekcijos židinio priežasčių, – negydomas dantų ėduonis, arba kariesas.

Neprižiūrimi dantys paaštrina ir kitas ligas: infekcija gali nukeliauti iki širdies

2017 m. lapkričio 24 d

Kokie sveikatos sutrikimai labiausiai tikėtini, esant negydomų dantų problemoms? Stabilaus ir galutinio sąrašo nėra ir, tikėtina, nebus, nes nei medicinos mokslas, nei ligų sukėlėjai „nestovi vietoje“ – abi pusės progresuoja: tobulėja ir diagnostikos priemonės, sukuriami nauji, efektyvesni vaistai, ir didesnį atsparumą nuolat įgyja patogeniniai mikroorganizmai.

Unikalus bedančio žandikaulio dantų implantavimas – naujos kokybės šuolis pasaulio ir Lietuvos odontologijoje

2017 m. lapkričio 16 d
Trefoil tiltas2017-ųjų spalio 21-oji tampa odontologijos pasiekimų istorijos dalimi ir žymi ribą tarp dantų implantavimo iki fantastiško „Trefoil“ išradimo ir po „Trefoil“. Ką reiškia ši nauja sąvoka, papildžiusi odontologijos žodyną ir atvėrusi daugeliui žmonių ženkliai palankesnes apatinio bedančio žandikaulio implantavimo galimybes?

Pristatyta dantų implantavimo naujovė – unikalus išradimas, taupantis pinigus ir laiką

2017 m. spalio 31 d.

Paskutinę spalio mėn. dekadą apskriejo pasaulį žinia apie naujausią odontologijos išradimą – bedančio apatinio žandikaulio implantavimo technologiją ant 3-jų dantų implantų.

Profilaktinė dantų apžiūra ir burnos higiena – rimtų ligų prevencija

2017 m. spalio 27 d.
Profilaktinė dantų apžiūra, burnos higiena
Profilaktinei dantų apžiūrai dažniausiai skiriame mažiau laiko, nei gydymui, protezavimui ar implantavimui. Tačiau jei labiau pasirūpintume dantų profilaktika, – dantis gydyti, atkurti arba implantuoti tektų ženkliai rečiau arba neprireiktų visiškai.

Vaikų dantų gydymas ir padengimas silantais

2017 Rugsėjo 27d.

Teisingus dantų priežiūros įgūdžius ypač svarbu ugdyti nuo ankstyvos vaikystės. Mažamečiai vaikai yra labai smalsūs ir imlūs informacijai, tad jie lengvai įsimena, kaip apsaugoti dantukus nuo traumų, kad negalima kramtyti labai kietų daiktų, kad saldumynai yra dantukų priešai.

Kodėl svarbu išsaugoti savus dantis nors iki 18 metų?

2017 Rugpjūčio 23d.

Artėjant rugsėjo pirmajai, visiems mokinių bei lankančiųjų vaikų darželius „ikimokyklinukų“ tėveliams padaugėja rūpesčių, – tai žinoma ir tarsi savaime suprantama. Tačiau ne mažiau svarbus ir su rugsėjo pirmąja rečiau siejamas dalykas – vaikų sveikata.

Dantų šaknų kanalų beskausmis gydymas ir pergydymas

2017 Liepos 18d.

Savalaikis endodontinis gydymas yra ypatingai svarbus. Laiku nesugydyta danties infekcija gali kelti grėsmę ir visam organizmui, pirmiausiai pažeisdama silpniausius organus, pvz., vieno žmogaus gali būti silpnesni inkstai, kitų – širdis, ir pan.

Kad šypsenos netemdytų pakitusi dantų spalva

2017 Birželio 12d.

Dėl įvairių priežasčių stipriai pakitusi dantų spalva yra akivaizdi ir krenta pašnekovui į akis, tad gali varžyti ne tik šypseną, bet ir patį bendravimą. Tačiau dar didesnes problemas gali sukelti bandymai balinti dantis savarankiškai.

Dantų praradimas ir atkūrimas

2017 Gegužės 22d.

Laiku negydomo dantų ėduonies, arba karieso, ir nepašalintų dantų akmenų rezultatas – pulpitas, gingivitas, parodontitas ir prarasti dantys. Štai taip galima netekti dantų – staiga ir netikėtai.

Prisiminkite save, mielosios Motinos, – šventinės nuolaidos klinikoje „Angitia“

2017 Gegužės 2d.
Motinos diena
Kai pavasario šventės tarsi veja viena kitą, ir po Šv. Velykų – čia pat Motinos diena, – paklauskime kiekvienas savęs, ko norėtųsi tą dieną palinkėti sau ir savo artimiesiems iki visiškos pilnatvės? Be abejo, – puikios sveikatos, geros nuotaikos, gražios šypsenos.

Dantų priežiūra – ne tik dantų šepetėlis ir pasta

2017 Balandžio 5d.

Kruopšti kasdienė dantų priežiūra padeda išsaugoti dantis visą žmogaus gyvenimą ir nesukelia tiek problemų bei rūpesčių, kaip įsisenėjusios negydomų dantų įvairios problemos ir pasekmės. Dantų atkūrimui ir gydymui dažniausiai skiriama daugiau lėšų ir laiko, nei jų kasdienei priežiūrai.