Ilgieji dantų implantai Zygoma

Ilgieji, arba skruostiniai, dantų implantai Zygoma pirmieji panaudoti 1990 m. Švedijoje.

Ši Nobel Biocare dantų implantų naujovė, daugeliu atvejų pakeitusi sudėtingas kaulo priauginimo procedūras, pasiteisino 100%, žaibiškai išpopuliarėjo ir šiandien plačiai taikoma viso pasaulio odontologijos klinikų, dirbančiųjų su Nobel Biocare dantų implantais ir jų implantavimo metodika.

UAB „Angitia“ ilguosius dantų implantus pradėjo taikyti savo pacientams viena pirmųjų Pabaltijyje.

Ilgieji skruostiniai dantų implantai Zygoma– fantastiškas sprendimas, jei dėl sunkusio žandikaulio kaulo nėra galimybių įsriegti įprastą dantų implantą, tačiau trūkstamo kaulo kiekis dar nekelia problemų paties žandikaulio funkcijai ir to kaulo trūkumas nėra labai akivaizdus vizualiai.

Ilgieji skruostikauliniai dantų implantai Zygoma – operatyviausias dantų implantavimo ir atkūrimo būdas sunykusiame viršutiniame žandikaulyje.

Dantų implantavimas

Esminis skruostinių, arba ilgųjų, dantų implantų Zygoma privalumas, – jų įsriegimo operatyvumas ir paprastumas: nereikia nei kaulo priauginimo, nei sinuso pakėlimo operacijos. Įsriegus šiuos tvirtus ir patikimus Zygoma dantų implantus, galima iš karto tvirtinti laikinąjį dantų tiltą kaip įprasto implantavimo metu.

Suaugus ilgiesiems dantų implantams su jų aplinkos kaulu, tvirtinami individualūs pagaminti nuolatiniai dantys, idealiai atitinkantys konkretaus paciento žandikaulių artikuliaciją ir visas galimas žandikaulių padėtis, nes maketuojami skaitmeniniu būdu. Dirbtinių dantų spalva ir forma atgaminama kaip buvusiųjų dantų. Tačiau jei prarasti dantys buvo netaisyklingos formos, dirbtiniai dantys ant implantų gaminami taisyklingi, todėl visada atrodo tvirti, sveiki, balti ir gražūs.