Dantų vagelių padengimas silantais

 Dantų ėduonis (kariesas) – naujųjų amžių problema. Odontologijos klinikoje „Angitia“ vaikų odontologai sėkmingai naudoja „kovos“ priemonę! Patikima profilaktinė apsauga – dantų silantai vaikams.

Iš vaikų odontologų tikriausiai ne kartą girdėjote pavadinimą SILANTAI. Kas yra dantų silantavimas? Ar vaikui jų reikia? Kuo jie naudingi? Ar nekenksmingi?

Dantų silantai vaikams

Kyla daugybė klausimų ir nežinote, kuo pasitikėti? Kaune daugiau nei 25-erius metus veikiančios odontologijos klinikos „Angitia“ specialistai pasiruošę ne tik atsakyti į rūpimus klausimus, bet ir kokybiškai atlikti kiekvieną procedūrą.

Kas yra dantų silantai vaikams?

Tai medžiaga, dar vadinama skystomis plombomis. Šia medžiaga užpildomos įvairios krūminių (nuolatinių) dantų vagelės, įdubimai. O kuo lygesnis dantų paviršius, tuo mažiau apnašų ir bakterijų. Padengti silantais dantys yra tvirtesni ir geriau apsaugoti.

Kai dantys padengti silantais ir kasdien tinkamai valomi, jų atsparumas ėduoniui didžiausias.

dantų silantavimas

Ar (kada) mano vaikui jų reikia?

Kada ir kokius dantukus reikėtų dengti silantais? Svarbi sąlyga – dengiami tik sveiki ir iki galo išdygę dantys. Tačiau kiekviena situacija individuali ir konkrečios rekomendacijos pateikiamos apžiūrėjus vaiko dantukus. Įvertinti būklę (ir prireikus silantuoti) reikėtų, kai vaikui sukanka ~ 6-eri metai.

Aktualu: dengimas silantais 6–14 metų vaikams yra kompensuojamas ligonių kasų.

Veiksmingumas ir saugumas

Metai iš metų įsitikiname puikiais silantavimo rezultatais.

  • Dantukai gerokai atsparesni ėduoniui (kariesui)
  • Dėl silantuose esančio fluoro sustiprinamas danties emalis. O sveikas emalis – patikima apsauga nuo bakterijų
  • Silantuotų dantukų priežiūra yra paprastesnė, vaikui bus lengviau juos valytis, tad ši rutina nekels jokio atmestinumo
  • Per bemaž pusę amžiaus įsitikinta, kad dengimas silantais – saugus
  • Vaikų dantų silantavimo metodas taikomas metų metus ir dėl savo efektyvumo yra pripažintas tiek mokslininkų, tiek gydytojų, tiek pacientų
  • Efektas ilgalaikis, o pati procedūra – neskausminga

Modernioji, plačias galimybes teikianti odontologija ir nuoširdus gydytojų darbas suprantant mažuosius pacientus – tai derinys, nuolat duodantis teigiamus rezultatus.

Jums rūpi, kad sūnaus ar dukros dantys būtų kuo sveikesni? Tuomet susisiekite ar atvykite į odontologijos kliniką „Angitia“. Čia (Kaune) atsakingai silantuojama, kad prie dantukų nekibtų bakterijos ir nesiformuotų ėduonis.