Dantų implantacija

Ką daryti, jei teko išrauti dantį? Kokie geriausi sprendimai, jei nebelikę kelių ar net visų dantų? Tai klausimai, kamuojantys ne vieną žmogų. O juk visi norime jaustis sveikai ir būti gražūs. Šiuos rūpesčius galite patikėti Kaune įsikūrusiai odontologijos klinikai „Angitia“.

Dantų implantai – pasirinkimas, keičiantis gyvenimą. Tai šypsena, kuria džiaugiamasi kasdien. Funkcionalumas, kurį netrunkama įvertinti. Ir kiekvienos dienos malonumas.

Ką galime Jums pasiūlyti?

  • Aukštos kokybės „Nobel Biocare“ implantus
  • Unikalią „Trefoil“ sistemą
  • „All-on-4“ principą
  • Vieno–kelių dantų implantavimą
  • Ilguosius dantų implantus „Zygoma“
  • Žandikaulio kaulo priauginimą

„Nobel Biocare“ dantų implantai – vieni patikimiausių, seniausiai pasaulyje sukurti ir nuolat tobulinami. Jų titano patvarumu įsitikino ir vis įsitikina daugybė žmonių. „Nobel Biocare“ dantų implantų kokybė patyrusių odontologų rankose – realios garantijos visam gyvenimui pagrindas.

„Trefoil“ sistema – tai operatyvus ir palyginti nebrangus apatinio žandikaulio dantų atkūrimas už žymiai mažesnę kainą nei kitų implantavimo metodikų. Pakanka vieno apsilankymo klinikoje, o garantija – visam gyvenimui. Unikalu, modernu ir itin praktiška.

„All-on-4“ principu prarastų dantų vainikėliai (tiltas) tvirtinami ant 4 dantų implantų, ir po vieno apsilankymo UAB „Angitia“ odontologijos klinikoje pacientas iškeliauja su visais, nors ir laikinais, dantimis. Galutiniai protezai pagaminami per kelis mėnesius. Šis būdas vertinamas ne tik dėl operatyvumo, bet ir dėl ekonomiškumo.

Vieno–kelių dantų implantavimas, visų dantų atkūrimas… Taip, šiandien tai tikrai įmanoma. Implantas (implantai) nesiskiria nei spalva, nei forma nuo nuosavų aplinkinių dantų

Ilgieji skruostikauliniai dantų implantai „Zygoma“ – dar vienas sprendimas, kuriam negailima pagyrų. Tai greičiausias dantų implantavimo ir atkūrimo būdas sunykusiame viršutiniame žandikaulyje.

O ką daryti, jei kaulas sunykęs taip, kad dantų implantų nėra kur įsriegti? Tuomet reikalingas žandikaulio kaulo priauginimas. Didelę patirtį sukaupę odontologai trūkstamą kaulo kiekį priaugina, kad implantai laikytųsi patikimai.

Kirba abejonių, ką rinktis? Ieškote tokio varianto, kuris nenuviltų net po ilgų metų? Rinkitės kokybiškus implantus ir savo darbą puikiai išmanančius specialistus. Nuo implantavimo kokybės priklauso labai daug, o viską atsakingai atlikus šypsena bus dar gražesnė, nei tikėjotės.

Susisiekite, pasitarsime, pritaikysime optimalius sprendimus.