Dantų balinimas odontologo kėdėje

Balinimas odontologo kėdėje, arba ofisinis dantų balinimas, yra greitesnis ir kai kuriais atvejais, ypač lazeriu, – efektyvesnis, tačiau brangesnis balinimo būdas, nei namuose.

Dantų balinimo sistema lazeriu „Zoom”

Dantų balinimas lazeriu yra labai efektyvi balinimo procedūra, niekaip mechaniškai neįtakojanti danties paviršiaus. Dantys, išbalinti lazerio pagalba, akinančiai spindi, o pacientas plačiai šypsosi.

Sugrąžinta akinančiai balta šypsena – dantų balinimo lazeriu naujausios technologijos puikus rezultatas.

Balinami dantys padengiami specialiu, ženkliai stipriau veikiančiu balinimo geliu, kuris aktyvinamas lazeriu „Zolar“, todėl pasiekiami gilieji danties sluoksniai. Ši dantų balinimo procedūra užtrunka apie 45 min. Dantų balinimas lazeriu – saugus, efektyvus ir operatyvus dantų balinimo būdas.

Efektyvesnis dantų balinimo rezultatas pasiekiamas po 2 – 3 balinimo procedūrų.

Dantų balinimo sistema „Zoom” – šiuolaikinė, pažangi, greito ir efektyvaus dantų balinimo paslauga, pagrįsta moksliniais tyrimais. „Zoom“ sistema yra saugi, efektyvi ir greitai veikianti. Svarbiausias šio dantų balinimo metodo privalumas, – dantys per 1 val. gali pašviesėti iki 8 – 10 – 12 (aštuonių – dešimties – dvylikos) atspalvių.

Šiuolaikinės dantų balinimo medžiagos ir technologijos užtikrina idealų dantų baltumą

Dantys balinami karbamido peroksidu

Dantų balinimui naudojamas karbamido peroksidas – silpna vandenilio peroksido forma. Daugelį dešimtmečių jis buvo žinomas kaip antiseptinė priemonė, tik vėliau nustatyta, kad jis turi ir balinamųjų savybių. Nepažeisdamas danties emalio, karbamido peroksidas ištirpdo dantų paviršiuje esančias baltymines dėmes.

dantų balinimo gelis
Po balinimo procedūros dantų paviršius kruopščiai nuvalomas specialiu voleliu

Tyrimais įrodyta, kad ši balinimo medžiaga yra saugesnė už kai kurias dantų pastas, nes jos sudėtyje praktiškai nėra abrazyvinių dalelių, pavyzdžiui, sodos. Suprantama, šios medžiagos individualų kiekį ir balinimo trukmę turi nustatyti dantų gydytojas.